Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakiből ki szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakiből ki szeretni?

Figyelt kérdés
Tényleg csak az vezet célra ha soha többet nem találkozok vele? vagy sokáig
2011. aug. 5. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy úgy lehet kiszeretni valakiből, ha valaki másba beleszeretsz :)
2011. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
uninstall
2011. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha soha nem találkozol vele, csak fájni fog, és hiányozni. Én sem látom túl gyakran a barátomat, ő nem bírja, és szakítani akar. Pedig csak szinte megoldhatatlan hogy együtt legyünk. na mindegy.

Egyszer szerettem nagyon valakit, és el akartam felejteni. Megpróbáltam valaki ,,másba beleszeretni", de szépen besültem. Azóta is azzal vagyok, akit igazán szeretek:)

Egyébként szerintem attól függ, hogy mi okból szeretnél valakit elfelejteni.


,,Valakit megismerni egy perc is elég, de valakit elfelejteni egy élet is kevés..."

2011. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért akarom elfelejteni, mert 3 éve nem engem választott, hanem valaki mást.. Belementem abba, hogy "legyünk csak barátok" (azóta tudom ez a legnagyobb hiba amit fiu elkövethet) Még mindig együtt van azzal a gyökérrel, de mivel megegyeztünk a barátságban, mkor mellett van érzem, hogy soha nem lesz az enyém.. Sokkal rosszab mikor ugy hiányzik, hogy nem látom. Sokkal. Ezért akarom elfelejteni.
2011. aug. 5. 19:07
 5/10 twinky ***** válasza:
Exmemoriam!
2011. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó: pont ma néztem meg a Harry Potter és a Titkok kamráját :D


a kérdésre a válaszom: próbálj meg kevesebbet találkozni vele, és többet eljárni más barátaiddal bulizni, csajozni.


Az nem segít, ha soha többet nem találkozol vele. Vagyis pár hónap után segít, de addig a kínok kínját élnéd át.


Remélem sikerrel jársz.

2011. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
keress egy másik csajt és akk lehet hogy már tudsz csak barátként is nézni rá
2011. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen kerestem már de öt láttam benne és nem csak másokba, szerintem fiutársaim tudják miről beszélek... sztem az az egyetlen megoldás ha elfelejtem és ugy keresek valaki mást minden más esetben öt fogom keresni másokban
2011. aug. 5. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig én is így voltam vele. Szakítottam az egyik barátommal meggondolatlanságból, utólag jöttem rá mekkora barom vagyok. Évekig nem tudtam túltenni magam rajta... Míg meg nem jelent a mostani barátom, és megtörtént a csoda. :)
2011. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha többet nem találkozni vele? 22 évesen nagyon szerelmes voltam egy srácba. A dolgok nem alakultak pozitívan, így elmenekültem külföldre egy évre. Mikor hazajöttem más ember voltam, de őt még mindig szerettem.

A sors útjai viszont kifürkészhetetlenek... A férjem az ő egyik legjobb barátja, tehát elég sokat találkozok vele.

A távolság szerintem nem jó megoldás, de ha megtalálod azt, akit neked rendelt az ég, akkor élhet akár a szomszédodban is az, akit egykor "csak" szerettél.

2011. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!