Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a "leggázabb" eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a "leggázabb" eset ami megtörtént Veled a párod előtt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%

Most soroljam????:)

Mikor eloszor veletlenul pukiztam elotte azt hittem elsullyedek.....aztan rajottem hogy sokkal rosszabb dolgok is tortenhetnek ami gazosabb.....:)

Diszkoba o volt a dj en meg kiszoktem talalkozni egy pasival aki fulig szerelmes volt belem....aztan a baratom osszevissza nyomozott es megtalalt egy barban kettesben a sraccal.....Ok nem tudtak egymasrol es egy nagy verekedes lett a vege.....Na akkor elsullyedtem volna szegyenemben.......

21L

2010. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A legkínosabb számomra az volt mikor csókolóztunk és nekem tüsszenteni kellett. Szóval nagyon hirtelen semmi előjel nélkül.
2010. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
puki=gáz
2010. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Mikor először pukiztam előtte, azt hittem, elsüllyedek. De akkor is, mikor először kinyomta a pattanásaim. Ma meg már ő a kozmetikusom :D

A leggázabb nekem az volt, amikor zöldséglevest akartam főzni, amihez először célszerű olajban megpárolni a zöldséget - finomabb úgy -, én meg leültem közben msnezni. Nagy fekete izé lett belőle. Kérdezte, mi ez, mondom, zöldságleves. Nagyon kinevetett. De az összes ismerősöm is. Pedig szerintem tehetség kell ahhoz, hogy valaki egy levest odaégessen :D

2010. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
kicsi büfi. azt hittem halk lesz, de nem volt az. ráadásul náluk.:D
2010. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok. Még az volt ciki amikor a barátomnak levest főztem és annyira elsóztam, hogy mehetett a lefolyóba. 29/N.
2010. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Jav: nem a legelső hanem a második.
2010. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
74%
Úgy élveztem el hogy fingottam egy nagyot is:D
2010. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
annyira bámultam egy srácot séta közben,hogy nekimentem egy stoptáblának,és ha ez nem elég,még a pasim is vette az adást hogy miért.meg seggrészeg voltam,beleültem az ölébe,és lehánytam a naciját.mindezt egy pasinál... :S
2010. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Jöhetnek még :) Kíváncsi természet vagyok.:)
2010. febr. 3. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!