Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azzal fekszel le akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azzal fekszel le akit szeretsz vagy azzal is aki iránt nem érzel szerelmet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A szex az egy testi dolog, ha szerelem is van mellette az csak extra, de nem létszükség.
2010. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A külvilágnak azt mondom, hogy csak azzal, akit szeretek, ami nagyrészt igaz is, de nem egy kőbevésett dolog, szóval előfordult már olyan is, hogy nem voltam szerelmes az illetőbe, mégis lefeküdtünk. Azért mondom mindenkinek ezt, mert így ha elutasítok egy fiút, akkor mondhatom, hogy sajnos nem úgy érzek irántad, és ez így egy "megfellebezhetetlen" dolog, hiszen az érzéseiről senki sem tehet, viszont ha tudná, hogy ez nem feltétlenül szükséges tovább próbálkozna. Mindemellett az erkölcsösség látszatát is fenntartom. Viszont az az egy-két ember, aki nagyon jól ismer, ilyen sok-sok év alatt elejtett megjegyzésekből tudja, hogy valójában mi a szitu.

23/L

2010. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én sokáig szerelem nélkül csináltam, így sem bántam meg, mert kellemes élmény maradt és bár szerelem nem volt, de vonzalom,bizalom,barátság bőven (olyannal sosem feküdtem le, akivel nem voltam közeli,bizalmas baráti viszonyban)... aztán jött a szerelem és rájöttem, hogy a szerelmemmel a legjobb :) orgazmusom is azóta van, mióta vele vagyok, előtte nem volt... szóval mindenképp jobb szerelmesen, mint anélkül... de ha nem lenne szerelmem, akkor ugyanúgy megtenném simán szexuális vonzalom és barátság mellett is, mert ennek is van varázsa, noha nem annyi, mint szerelmesen...20/L
2010. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
én idáig egyszer sexeltem,de akkor is csalódtam az illetőben,és nagyon bánt azóta a dolog,tehát most még bizalmatlanabb lettem az emberek felé.sajnos ez van
2010. febr. 2. 23:52
 15/22 anonim ***** válasza:

Már csak azzal, akit szeretek.

De jó lenne már vkit szeretni... :$

2010. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
legszívesebben a szerelmemmel csinálnám ha lenne, de megtenné vészidőben egy barát, akiben bízom és akihez vonzódom. Még ez sincs.
2010. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha olyan a szitu és csinos a lány simán lefekszem vele.Nem kell ahhoz szeretnem.Csak csinos legyen és ő is akarja :)
2010. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez ennyire nem tuz vagy viz... Volt olyan, h nem ereztem szerlmet, de jofej csavo volt es szexeltunk egy nagyot. De alapjaraton erdemesebb szeretett szemellyel intezni az ilyen dolgokat, hiszen egy moral-sullyedes utan konnyen ugy erezheted, hogy csak kihasznalnak.
2010. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Benne vagyok egyéjszakásba ott pedig nyilván nincs szerelem.
2010. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyílván akinek nem létszűkség,az kibírja szex nélkül,ha nincs kivel,és várja hogy legyen.De a szexnélküliséget nem kell átvezetni a nagy szomorúságba:)mindenkinek meg van a párja:)csak ki kell nyitni a szemeket:)és indenki csinálja azt ami jólesik,ha csak az 1éjszakás kell,akkor az,ha az örök kapcsolat,akkor az:)
2010. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!