Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy újra fellángoljon a szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok, 4 éve vagyunk együtt a barátommal és ebből 2 éve együtt is élünk. Nagyon szeretem, de már nem szerelemmel. És valahogy hiányzik ez az érzés! Szeretném újra átélni a bizsergést, a heves szívdobbanást! Szeretném ha újra lángolna köztünk a szerelem. Szerintetek mit csináljak ennek érdekében? Új barátot nem szeretnék, mert nem tudnék már nélküle élni! Köszönöm a segítséget!:)
2008. aug. 17. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben vagyok, 11 éve vagyunk együtt, és én is vágyok egy kis, de inkább nagy szívdobbanásra. De én is szeretem, és nem tudnám elhagyni. Lehet, hogy el kellene fogadni ez az állapotot?
2008. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a helyes, de úgy érzem 21 évesen fiatal vagyok még úgy leélni az életem, mint a 40 éves házasok:( És ez talán később csak rosszabb lesz!
2008. aug. 17. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ez így folytatódik lehet sajnos kénytelen leszel otthagyni őt ha te még izgalmas szívdobbanós kalandokra vágysz ez van ez az élet..ezt a te szived tudja ott belül h mire vágysz mit akarsz
2008. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nem vagyok még olyan tapasztalt,de leírom az én storymat.

Volt egy baráton,akivel 2,5évig voltunk együtt. A végén már nem is volt olyan jó,mert csak megszokás volt szerintem.

Most van egy férjem...vele is kb.2,5éve vagyunk együtt most és még imádom mint az elején. Csak az a baj,hogy keveset vagyunk együtt,mert külföldön dolgozik. Remélem ez később is így lesz.

Tehát a titok kulcsa a távolság lenne?

2008. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges:) Így talán nincs is időtök megunni egymást, hiszen mindig várjátok a találkozást.
2008. aug. 17. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ott "kell" hagynod azt éreznéd, nem?:) Szerintem inkább újítsatok vmit, nosztalgiázzatok, mintha még mindig tinédzserek lennétek, menjetek el az 1. randik helyszínére stb. Meg egy kis távolság sosem árthat...
2008. aug. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Próbálkozunk, remélem sikerül:)
2008. aug. 18. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia kérdező


Hasonló cipőben vagyok, úgyhogy örülök hogy rábukkantam a kérdésedre.


Sokat segítenél talán, ha elmondanád, hogy majd 10 évvel később mi a véleményed, és főleg, mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban?

Nekem is első kapcsolatom, több, mint 5 éve, és a szenvedély úgymond hiányzik, az utóbbi időben sajnos jobban vágyom rá..

Viszont elsírom magam, ha emiatt szakítanánk, mindig könnyezek, ha belegondolok, hogy mennyi mindenen vagyunk túl együtt és miylen ideális társ lenne pedig, a tenyerén hordoz, csak épp a szenvedély foka nálam lejjebb van...

Remélem olvasod, és megköszönöm, ha megírod a tapasztalatod azóta.


25N

2017. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!