Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra fellángoljon a szerelem?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt párommal, aki nagyon szerelmes belém még mindig, szinte ragaszkodik hozzám, én viszont már csak úgy elvagyok vele...

Mit tehetnék, hogy újra szerelmes legyek belé, és ugyanúgy lángoljon a dolog, mint az elején?


2008. okt. 31. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgot. Mond el neki, hogy szereted, de nem vagy szerelmes, de szeretnél újra belészeretni.
2008. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de akor szomoru lesz a ha megbeszéled vele

inkáb titkold ell azt probáld megszertni

miért szeretted?biztos nem azé szereted mert szereted

agy rá választ

PL:szép,okos,kedves,tüzes

2008. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél féreg, és legyél vele őszinte. Biztos vagyok benne, hogy az őszinteség mindig kifizetődő abban a kapcsolatban ahol legalább az egyik fél szerelmes.
2008. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért vagyok féreg? Mert megkérdeztem?
2008. okt. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!