Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párod barátaival tervezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod barátaival tervezne a szilvesztert, te meg egyedül lennél. Hogy fogadnád?

Figyelt kérdés

Ha párod barátaival tervezne a szilvesztert, te meg egyedül lennél. Hogy fogadnád?


Mivel nincs sok barátaim, így buliban se szoktam járni, pedig mennék :D Mondjuk én egyedül is feltalálom magam, de ezt most, nem tudom, hogyan kéne fogadni. Elfogadható, vagy gáz, hogy párom nem szerelmével szeretne lenni új évkor?


Ez az első szilveszter nekünk. Fél éve leszünk együtt.

25L


2014. dec. 15. 22:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
szerintem igazából azon kéne elgondolkodnod, hogy vajon miért nincsenek barátaid. emiatt ugyanis rá akarsz akaszkodni a párodra, megfojtod, mert nincs másod rajta kívül... lehet, hogy épp azért akarta külön tölteni a szilvesztert, mert folyton rajta csüngsz, nem gondolod?
2015. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!