Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párod barátaival tervezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod barátaival tervezne a szilvesztert, te meg egyedül lennél. Hogy fogadnád?

Figyelt kérdés

Ha párod barátaival tervezne a szilvesztert, te meg egyedül lennél. Hogy fogadnád?


Mivel nincs sok barátaim, így buliban se szoktam járni, pedig mennék :D Mondjuk én egyedül is feltalálom magam, de ezt most, nem tudom, hogyan kéne fogadni. Elfogadható, vagy gáz, hogy párom nem szerelmével szeretne lenni új évkor?


Ez az első szilveszter nekünk. Fél éve leszünk együtt.

25L


2014. dec. 15. 22:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
pfff...offolnám a fenébe...nekünk ez lesz a második együtt töltött szilveszterünk.érdekes én beleférek a haveri buliba,pedig távkapcsolatban vagyunk.az első szilveszterünk úgy telt,hogy 3 hete ismertük egymást,ebből 1,5 hete személyesen...és ő méltatott már akkor is annyira,hogy inkább nálam töltötte a szilvesztert az én barátaimmal...és nem otthon a saját városában a haverjaival... ne érd be ennyivel... ha ő ennyire tart téged...hát nokomment
2014. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Régen, a tizenéves kori kapcsolataimban(volt pár éves is közte),ezen annyira nem akadtam ki,kicsit rossz volt,de én mondjuk elvoltam a saját barátaimmal.


Így a húszon túl,abszolút nem tetszene,engem kissé megingatna a dolog.

2014. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl bizalomgerjesztő dolog, főleg ez a zártkörűs maszlag. Pont egy barátnő ne férne bele a zárt körbe? Hm...
2014. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez a zárt körű rendezvény nagy kamu... én tudod mit csinálnék a helyedbe? követném szilveszterkor hogy hova megy... aztán meglátnád mit csinál...
2014. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem tartom jó ötletnek a követést... aki kamuzik az úgyis lebukik
2014. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
de így elöbb bebizonyosodna
2014. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A zártkörű buli szerintem is kamu. Mi az első közös szilvesztert kettesben ünnepeltük, aztán a következőt a barátaival együtt, de természetesnek vette hogy visz engem is, majd az az utánit megint kettesben és így tovább...most lesz az 5. közös szilveszterünk házasokként a 3. :) és kettesben leszünk.


Nagyon gáz amit a pasid csinál. Megkockáztatom, hogy azért nem akar vinni, hátha horogra akad valami 1 éjszakás kaland.

2014. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Elszámoltam nem 3. hanem 4..



Akkor is gáz a pasid viselkedése.

2014. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Istenkém... mindig elcsodálkozom, mennyi rosszindulatú ember van gykn... ne gondolj egyből megcsalásra szerintem. Annyira gáz ez a sematikus gondolkodás, emberek... komolyan.


Hát először is azt kérdezném meg, hogy hogy adta ezt elő? Mert ez nagyon nem mindegy. Bejelentette vagy kikérte a véleményed, hogy mit szeretnél, és elmondta, hogy ő szeretne máshova menni?

Mit reagáltál? Mondtad neki, hogy te viszont vele szeretnél lenni? Erre mit reagált?


Szerintem marhára belefér egy külön szilveszter. Mondjuk lehet, hogy én vagyok túl laza, és kövezzetek meg, de én szeretek a párom nélkül is elmenni szórakozni, csak úgy a csajokkal beülni inni valahova vagy elmenni táncolni. És egyszer nem csaltam még meg a Kedvesem. Kell egy kis külön töltött idő, hogy ne mindig egymás seggében legyetek, hogy legyen mit mesélni.

Persze a szilveszter más, alkalom, de szerintem ott van az évnek minden más napja, amikor együtt lehettek, most van otthon, most van olyan alkalom neki, hogy együtt lehet a srácokkal, a barátaival, igazi kis kanbuli, gondolom oda nőket nem visznek. Veled pedig mehet bármikor szórakozni. Falun tök máshogy vannak a dolgok, mint városban, ritkásak az összejövetelek, pláne azok, ahol tényleg mindenki ott van, és a szilveszter elég nagy embermágnes.


Én jobban fennakadnék azon, ha a karácsonyából nem kapnék, mint egy vacak kis szilveszteren. Lesz még egy csomó, amit együtt tölthettek... de a haverok, pláne, ha elköltözött "otthonról", nem olyan permanensek.


Mi is külön töltjük a párommal a szilvesztert, ő bulizni menne, én most inkább otthon lennék, de ezt mi megbeszéltük, és semmi sértődés nem lett belőle. Tényleg a módon van a hangsúly. Én is rosszul fogadtam volna, ha csak úgy odavetette volna nekem, hogy helló, én megyek, te maradsz, de szerintem éppen az ilyen érettebb kapcsolatoknál (mind a korotok, mind a kapcsolat komolysága) van az, hogy apróságokon nem akadunk fenn, és meg tudjuk beszélni. Barátod mennyi idős? Gondolom korodbeli. Ezek a srácok már nem tizenévesek, hogy a lyuk után menjenek folyton. Akkor nem tartott volna ki így melletted szerintem.


Ha ez neked ennyire fáj, akkor miért nem mondod neki?


20/L

2014. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

az első barátommal 2 hete voltunk együtt amikor jött a szilveszter. találkoztunk aznap este, de külön társasággal töltöttük az új évet.

most a 2.barátommal 10hónapja vagyunk együtt. egyértelmű, hogy együtt leszünk aznap is.

de amikor pár hete voltunk még együtt, akkor is ha fontosabb esemény volt, jött a másik is.:)

voltunk egymás nélkül.pl lányokkal beültem valahova. vagy ő a haverjaival.

ebben nincs semmi, de megértem ha a szilvesztert vele töltenéd.

gáz hogy nem hívott vagy nem indokolta

2014. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!