Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezem ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem ha a barátom ujjaz, csak mikor nyal. Hogy jelezzem neki?

Figyelt kérdés
Bár még friss a kapcsolatunk, mégcsak párszor csinálta, de mindig úgy, hogy ujjaz, és köüzben néha pár másopercre nyal, de én az ujjazást nem élvezem, csak ha nyal... Szóljak neki, vagy várjak, hátha rájön magától? Hogy jelezhetném neki? vagy ne jelezzem?:D? ja meg talán jobban élvezném ha gyorsabban ujjazna. Ezt hogy jelezhetném neki?:D
2010. febr. 1. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy jó kapcsolat alapja, ha mindent megbeszéltek. Ezúttal is ez a legjobb megoldás szerintem.
2010. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Hát hogy nebántsd meg tudod neki jelezni.

Pl amikor elkezd nyalni adj ki nagyon kéjes nyögdécselős, élvezős hangot- jelezd neki hogy az amit csinál neked jó. Amikor ujjaz akkor meg ne reagálj olyan komolyan rá ;)


Vagy megmondod neki ha olyan a kapcsolatotok: Nyalj szét te állat :D (Kapcsolatomban vannak ilyen megszólalások de bírjuk mind a ketten ;))

"""Bnőmnek nincs oka a panaszra - 20-30p Nyalás és ugyanennyi ujjazás és utána szeretkezünk :)"""


Hajrá ;)

2010. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
*22F voltam :)
2010. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Nyisd ki a szád és mondd meg neki, úgy jelezd!

23/F

2010. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj Jóskám, tetszik hogy ennyire próbálkozol, de jobb ha csak szájjal csinálod :)
2010. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!