Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet csajom, attól még, hogy 32 évesen jelenleg munkanélküli vagyok, a szüleimmel élek és autóm sincs?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 10:


Igazad van, jobb, ha otthon marad és várja a csodát.

2014. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezek közül még egyik sem kizáró ok a csajoknál.Viszont ha már így megkérdezted ezt így 32 évesen,akkor annak oka van.Szerintem neked nincs túl sok tapasztalatod a nőket illetően.
2014. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ÉN külön éltem a barátnőmmel albérletben mindaddig amíg szét nem mentünk. Egyedül nem tudtam fizetni az albérletet meg a számlákat meg az autót fenntartani.


Valójában már csak anyám él a családi házunkban ami elég nagy és simán elfér 3 ember is és nincsenek útban. Így hát hazaköltözte, és most inkább azon vagyok , hogy otthon kettészedem a házat és nem megyek többet elbérletbe.


De amíg nincs komoly baátnőm addig tutira nem.

2014. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell kinézned, hogy így esélyed legyen.
2014. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#11


Nem ezt mondtam. Dolgoznia kell mindenkinek csak nem úgy ahogy általában értitek, hogy "irány a robotolás egy-kettő kirúgástó féhető három négy gyorsabban hé! Öt és hat csak éhbért kapsz"


Hanem okosabban csinálni...

2014. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Macskád van?
2014. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! A munkanélküliségnek van egy nagyon jó oldala, még hozzá az, hogy van szabadidőd!!! Ezt azért írom, mert még 2 hónapja volt munkám, viszont direkt hagytam ott! Ugyanis jobb munkanélkülinek lenni, mint irodai munkában terrorizálva lenni egy hülye főnök által, és így nem tudod saját életedet sem irányítani, mert a munkahelyi gondokat is hazaviszed! (az volt a baja amúgy, hogy én diplomás vagyok, ő meg nem, ez csípte a csőrét, és mobbingolt) Mindezt úgy, hogy persze eleve szingli vagy! Sajnos én megjártam a poklok poklát! Így ott hagytam a munkahelyet. A munka hiánya jobb, mint egy rossz munkahely, ahol mobbingol téged a főnök! Használd ki a rengeteg szabadidőt! Edzél keményen, étkezések előtt igyál sok vizet, és 1 hónap alatt az átlagos duci férfitestből le tudsz fogyni. Ha jó testalakod van, eleve könnyebben találsz munkát, meg csajt is! Hogy kivel laksz, nincs rád írva! Akinek tetszel, és akar téged az pedig úgy fogad el, ahogy vagy! (középiskolások között is alakul ki szerelem, meg párkapcsolat, pedig azok is munkanélküliek, szülőkkel laknak, és nincs kocsijuk) A pénzedet oszd be, ne költs össze-vissza! ha diplomás vagy, és tényleg értesz a szakmádhoz, akkor kutass a neten, kösd le magad, járj társaságba, buliba, tánciskolába! Bátyámnak van munkája, albérletben lakik, van kocsija is, mégsem talál magának normális csajt! Edzésben szívesen segítek! Amúgy energetikai mérnök a végzettségem.
2015. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!