Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet csajom, attól még, hogy 32 évesen jelenleg munkanélküli vagyok, a szüleimmel élek és autóm sincs?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
valamilyen munkát azért keríthetnél, a többi elnézhető
2014. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak akkor, ha kezdesz magaddal valamit. Amíg nem dolgozol, addig különköltözni sem tudsz és gondolom nem anyádékhoz akarod odavinni a csajt.
2014. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy jelenleg munkanélküli vagy feltehetőleg átmeneti állapot, mindnekivel előfordulhat. Gondolom keresel állást és drukkolok, hogy hamarosan összejöjjön.


Az, hogy autód nincs, szerintem nem baj, aki autót vár el, az nem is az embert nézi, hanem azt, ami jár vele.


Az, hogy a szüleidnél laksz, nekem ennyi idősen furcsa. Miért laksz velük? Azért, mert most nincs munkád és hazaköltöztél, hogy ezzel is spórolj? Tervezel saját lakást venni és arra spórolsz? Vagy egyszerűen csak kényelmes a "mamahotel"?

2014. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jaj, jaj én 22 évesen külön költöztem és most én tartom el a páromat is, úgy hogy nem várhatók senkitől semmi segítséget, fogják neki dolgozni, nem szégyen.
2014. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Erre csak az égből pottyant ejtőernyő dalának egy részletével felelhetek:


"Áááááá dehogy, ááááá dehogy"

2014. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Igen, mivel nagyon sok nőnek nem ez számít, hanem sokkal inkább hogy a stílusoddal, viselkedéseddel, beszélőkéddel be tudod-e nedvesíteni a bugyijukat.


26 évesen munkanélküli lettem és anyagi okokból albérletből visszaköltöztem a szüleimhez, ahol a melléképületet felújították nekem és ott laktam majdnem 1 évig. De ugyanúgy eljártam csajozni be a városba nappal és éjszaka is, mint előtte, heti egy-két alkalommal. Több lányt dugtam meg azon a matracon a szüleim alsóépületében kevesebb mint egy év alatt, mint ahányat az egy kezemen lévő ujjakkal meg tudnék számolni.


31/F

2014. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nemhiszem hogy mindenki olyan helyzetben van hogy akár külön tudjon költözni, én is 22 vagyok és véletlenül sem tudnék külön költözni ja és igen én is munkanélküli vagyok (és a család sincs olyan anyagi helyzetben hogy tudnának segíteni akármiben), am igen lehet csajod, de szerintem addig próbálkozz amíg jobban van is rá időd, mert ha találsz állást akkor nemnagyon lesz úgysem, tehát az ismerkedést elkezdhetnéd
2014. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ilyen gondolkodasmoddal nem.

magadban kell helyretenni a dolgokat, mert nem feltetlenul ugy mukodik a vilag, ahogy te azt elkepzeled.

2014. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"Azért nemhiszem hogy mindenki olyan helyzetben van hogy akár külön tudjon költözni"


Amíg nem dolgozik addig nem is fog tudni különköltözni az biztos.

2014. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

#9


A "dolgozni" szó helyett használd kérlek a "pénzt keresni" kifejezést. Mert azt nem csak agyatlan robotolással lehet :D


Sok módszer van és jobbak is mint bebégetni a nyájjal valami pocsék helyre minimálbérért

2014. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!