Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

van a volt barátom akit nagyon sokáig szerettem,miután szakitottunk is...ennek már 1éve ...fél éve van egy barátom akit nagyon szeretek és ö is engem!

a volt barátomnak van barátnöje,de régebben párszor megcsalta velem.még néha most is ugy érzem hogy szeretem,és szivesen beszélgetnék vele vagy valami,nézem a képeit stb.

de szeretem a barátomat is nagyon.most akkor mi történik velem?mit tegyek?


2008. aug. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a dolgok kellemetlenebbik része :)

Tudod Te is h mi lenne a társadalmilag helyes, de valószínű úgysem azt akarod.

2008. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt a volt barátoddal kell megbeszélned, és tudnotok kell együtt, hogy mit akartok. sajnos velem is előfordult, hogy valakivel szakítottam az exem kedvéért(neki is kezdődött már más), és nem is bántam meg, mert utána még egy évig együtt voltunk. előfordul, hogy az ember csak azért érzi, hogy szereti a következőt, mert ezzel is csak a régit próbálja elfelejteni.sajnos én is ebbe a csapdába estem.
2008. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszoló vok: nem kell emiatt rosszul érezned magad, akármit csinálsz, nem kötelezted el magad még senki mellett, azt tedd, ami jobban esik, és ne kínozd magad azért, hogy a lelkiismereted jó legyen. ha úgy érzed, hogy neked a volt pasid kell, a mostani nem annyira akkor válaszd a volt pasidat.(persze ha neki is Te kellesz)
2008. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!