Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány lehet-e elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány lehet-e elég érett érzelmileg arra, hogy járjon valakivel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

utolsónak: hát elég szégyen vagy már ne haragudj:/

max. csók..persze...ezek a dolgok nem kortól hanem a kapcsolat mélységétől függnek!!!

és mielőtt bárki azt mondaná h honnan tom hát elárulom h onnan h nekem is 13 éves a barátnőm és totál bele vagyunk zúgva egymásba és soha el se akarjuk engedni egymás kezét!!!

és már túljutottunk a csókon de mégse lett belőle ócska r*banc!!!

2010. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

hopsz utolsó előttinek szól:)

bocsi csak közbe már írtak:D

2010. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Sm!

De szerintem is nm a kortól függ mert én azért a barátommal továb mentüünk mint a csók,meg egy kis tapin...

Meg ha valaki 13 évesen elveszíti a szűzességét miért ribanC?

Magán ügy ki mikor veszíti el szerintem...

13/L

2010. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Igen,persze,aki illetékes,az most letámad,és védi magát.

Aki 13 évesen szexel,az igenis ócska r.ibanc lesz.Hogy lehet már egy gyerek érett rá?Könyörgöm...sokan ilyen korban még csak nem is menstruálnak,tehát még testileg se érettek rá!Lehet támadni,nem érdekel,ez a véleményem.

2010. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

wow de menő vagy h oltogatsz..Igen és megvan.Akkor tök mind1 a szívedre hallgas ne sok hülye emere ki itt oltogatják egymást...

13/L

2010. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

én már készen vagyok az ilyenektől :D

szerintem ez teljesen emberfüggő :D

én is 13 évesen vesztettem el és nem vagyok ribanc csak nagyon szerelmes :D és kétlem h ócska ribanc leszek.. de ha az leszek egyéni szoc problem titeket ne zavarjon kösziii :D

2010. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23:42 egyett értek veled...De sok kipihent van...-.-
2010. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sejtettem,hogy ez lesz :D

Közlöd,hogy megvan,és ez minden.Igen,persze,ez már feljogosít rá,hogy szexelj.

Ez csak biológia érettség aranyom.

Igen,persze,egyéni dolog...érdekes,ezt csak azok mondják,akik saját maguk is ezt csinálták ^^

Ennyi erővel akkor egy 11 éves is szexelhet..akár egy 30 évessel is.Az ő dolguk,nem?

2010. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
én14 évesen vesztettem el,nem lettem ócska ribi,kb 5 komolyabb kapcsolatom volt,most 34 vagyok,persze már anyuka,ja és a párom az,akivel elvesztettem a szűzességem,persze közben sokáig külön voltunk,ne ítélkezzünk már egyből!
2010. jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
utolsó: de igen az ő dolguk :D ha élvezik engem nem zavar. xd :D ettől függetlenül még teljes életet élek, megvannak a barátaim, tanulok normálisan ugyanolyan vagyok mint előtte :D pedig már a barátommal sem vagyok együtt.. de nem bántam meg :) :D
2010. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!