Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire változik meg egy...

Mennyire változik meg egy lány érzelmileg meg mindenhogy az első után?

Figyelt kérdés
Nem félek hogy nagyon megváltozna de azért eszembejutott.
2010. jún. 5. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy egy számomra kedves Mónika sós fordulattal éljek, "Életed háromszázhatvan fokos fordulatot fog venni."
2010. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen attól függ hogy milyen volt az első.Ha rossz élmény számára valamilyen ok miatt akkor biztosan zárkózottabb lesz a későbbiekben a téma felé,de ha jó akkor szerintem ugyanolyan lesz.
2010. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
gondolom valamivel vidámabbnak, magabiztosabbnak fogja magát érezni mert ő már nem szűz
2010. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a lány, köszi még jöhetnek a válaszok
2010. jún. 5. 09:09
 5/8 anonim válasza:
ha megtudták milyen, mindig azt akarják, nem számít kin kell átgázolni érte
2010. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

elegge megvaltozik.. nekem pl a "legjobb baratnom " mindig tanacsokat kert.. es pasival szemben is , egy nap aval allitott be hogy az 1 honapos pasija le akar fekudni vele de o fel meg mitom en mi, en javasoltamneki hogy ha meg nem akarja mondja meg ha szereti megerti ha nem akor talan nem is ojan jo az a pasi`.. erre o hogy de o szereti es megtene erte de fel.. masnap .. eltitkolta h megujazta a baratja "EGY LEPCSOHAZBAN" .. en nem szoltam semit.. huztam a a szam es csak anyit mondtam h jo huje vagy es h neh az lejen h lefekszel vele es atbasz.. ere jottek a dumak h de o nem ojan .. jo`..:) harmadik nap lefekudtek`.. persze a "Legjobb baratnom" nem mondtael csk masnap.. onantol fogva egyfezt hazudozott.. suliba nem jarrt, a baratait hanyagolta, bulizott, cigizett, sot drog es fuu is szoba jott nala`:)... es mind ezt csak is a baratjaert tette.....

De ez peldaul attol fugg hogy mijen stilusu a csaj`ha hajlamos arra hogy rosz iranyba valtozon akor eleg valoszinu hogy megvaltozik nagyon ... De anyi az egesz hogy nagyon fog huzni`es szeretni fogja azt akivel elvesztette .. sot lehet 2x`eresere no a szeretete iranta .. remelem tudtam segiteni`..


15L.

2010. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) még írhattok
2010. jún. 5. 21:32
 8/8 anonim válasza:
A legelső válasz nagyon ott van :D (Y)!!!
2010. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!