Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez lesz az első alkalom. A...

Ez lesz az első alkalom. A fiúk jobban szeretik ha egy lány "csupasz" odalent?

Figyelt kérdés
Most fogok először lefeküdni a barátommal, de izgulok.. A fiúk jobban szeretik, ha egy lány csupasz odalent, vagy..?
2011. júl. 11. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobban szeretik, de ha téged szeret, akkor mind1 lesz neki. szerintem nem éri meg egy pasi miatt folyton borotválni, ha csak ő akarja. utána nagyon viszket és kellemetlen szúrós érzés. ha a pasi is tapasztalta már, meg fogja érteni hogy te sem akarod. szerintem elég a rövid szőr is.
2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen általában, de szerintem nem fogja különösebben érdekelni ha nem az :)
2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem legyen csupasz, vagy esetleg hagyhatsz egy csíkot a vénuszdombodon. Bár ez változó, hogy ki mit szeret, de most szerintem úgymond a csupasz a divat.

Ne izgulj, mire odaértek, nem hiszem, hogy ez lesz a legnagyobb dolog, amire figyelni fogtok. Kellemes első alkalmat kívánok nektek! :)

2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért, hány fiúval lesz egyszerre?
2011. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ha szeret nyalni, ha szép a puncid, akkor egyértelműen: igen!

Ha nem nyalós fajta, akkor nem fogja érdekelni. Kisebb %-ban vannak olyanok, akik kifejezetten az "a la natural"-t kedvelik.

Egy valamit nem értek: ilyesmit miért nem beszéltek meg egymással, mielőtt lefekszel vele? Alkalmi a kapcsolat talán?

Nem az-e a normális, hogy mire odáig jut a dolog, hogy lefekszel valakivel, addigra már olyan bizalmi viszonyban vagytok, hogy az ilyesmit meg lehet kérdezni?!?

És ha nem jön be neki? Nem lehet azt mondani neki, amikor kiderül, hogy "gyere, akkor borotváljuk le együtt"?!? Biztos lehetsz benne, hogy nem fogja visszautasítani az ajánlatot.

2011. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
igen jobban szeretik^^
2011. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
94%

a szeméremdombon maradhat némi szőr, de a nagyajkaid környékét pucold ki csupaszra,

a higiéniára fordíts inkább nagyobb hangsúlyt.

mossad ki rendesen.

2011. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövid távon jó a kopasz, hosszú távon szerintem unalmas.
2011. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
11%
persze, hogy borotváltan. ez nem is értem, hogy hogyan lehet kérdés egy mai igényes nőnek. de persze ha egy igénytelen luvnya vagy akkor nyugodtan hagyd meg szőrösen.
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!