Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány szűz akkor mindenk...

Ha egy lány szűz akkor mindenképp fáj neki az első és vérzik utána?

Figyelt kérdés
Rossz tamponfelhelyezéstől átszakadhat?Furcsa lesz utána ülni?
2011. jún. 20. 14:48
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
Ha a csávó béna, csak akkor fáj. A vérzés attól függ hogy meg van e még a szűzhártyád.
2011. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem fájt egy kicsit, viszont nem véreztem. Nem mindenkinál egyforma ez. Meg attól is függ, hogy a pasi hogy csinálja. Gyengéd, vagy épp lesz@rja hogy a csajnak fáj-e...
2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és milyen utána ülni?
2011. jún. 20. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan olyan ülni utána, mint máskor. Nem éreztem különbséget, bár már régen volt. :)
2011. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem alig fájt, csak egy hirtelen tompa kis nyilallás volt minden, amit éreztem, és azt is csak egy pár pillanatig. Inkább csak meglepődtem, semmint megijedtem, amikor megéreztem, ennél sokkal nagyobb fájdalomra számítottam, és le voltam döbbenve, hogy ennyi volt az egész! :D

Ami meg a vérzést illeti, ez szerintem mindenkinél változó, én például egyáltalán nem véreztem. :) Úgyhogy viszonylag szerencsésen megúsztam mindkét problémát az első együttlétnél, de így te is láthatod, hogy a lányoknál sem törvényszerű ez a vérzik-és-fájni-fog dolog. ;)

2011. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
11%

Nem nagyon lehet érezni,mindenki mondja h fáj fáj, de inkább csak megérzed szó lenne az ideális.

Hát én nem felejtem el :D első alkalom úgy volt hát hogy na mondom szexeljünk(persze nem csak így :D) és mikor behatolt volna mondja h mi az eddig 2 cm-es faszú barátaid voltak és akkor mondtam h am még szűz vagyok..végülis megvolt az alaklom azért véreztem úgy kicsit. A 2. gázabb volt amire isten tudja miért de egy vonat állomás melleti parkos bokros gazban kellett történnie ugyanazzal a fiúval akivel még mostis együtt vagyunk :) és hát enm számoltam azzal h az még 2.ra is vérezni fog.Konkrétan még szinte semmi se volt,csak kezdődött és jött a vérzés (Y) énmeg mondom átáztam.. modnom h mék így haza.. végül megoldottam lehúztam a pólóm majdnem térdig xd hazértem sé láttam hgoy egy jólvan több mint ökölnyi véres folt van a nadrágomon..mondom faxa... azóta már minenen rendben de az ciki volt

2011. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem is fájt, vérzés meg pláne nem volt.

21L

2011. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!