Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok ennyire szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire szerencsétlen vagy ide járnak fortuna kedveltjei?

Figyelt kérdés

Nézegetem itt a kérdéseket, és minden 2.ban az a legnagyobb probléma, hogy a LÁNY aggódik hogy esetleg elhagyja a párja, zavarban van a fiú előtt, aggódik hogy jól telljesít e stb stb.

Én fiú vagyok és nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet ilyen problémája a többségnek. Én odáig nem jutottam el hogy egy párkapcsolatot teremtsek egy lánnyal (pedig elvileg jópasi vagyok, sportos alkat, jó duma) de mégsem sikerül. Nem hogy még ide jöjjön a barátnőm felrakni a kérdéseket nehogy elveszítsen engem...

Hogy lehet ez? Hogy adatik meg a többi 15-16 éves fiatal fiúnak hogy egyik barátnő után akár a másikat kapja fel?? HOGY? Mi ennek a titka? Azt mondjuk már észrevettem, hogy ha leszarok egy lányt és úgy beszélek vele mint valami haverral akkor belémesik és én vagyok neki a nemtommicsoda, de ő nekem nem jelent semmit és semmit nem akarok tőle. Ha egy lánnyal szeretnék összejönni, akkor meg adom a hűséges, aranyos arcot az meg úgylátszik nem kell...mi a franc van itt?


2008. aug. 14. 22:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hisztis tipus egyszerűen rohadtul régóta ez a problémám és most jött ki belőlem. Amúgy nem tudom mi a furcsa azon hogy a nőnek mindent megadnék az ágyban?!

Ha szeretem akkor ez a leges legalapabb dolog, de amint látom ezt nem sokan osztják. Gyerekesen viselkedek..igazad van...úgy akarok barátnőt találni hogy hűséges lennék, szerető és odaadó és megbecsülném. Na asszem most már látszik hogy szart se érnek ezek :D

ELkezdek szerintem felnőni hogy legyen barátnőm. Márcsak a bunkó paraszt viselkedést és az önzőséget kéne megtanulnom és lenne barátnőm. Asszem ez a titok nyitja. Köszi a segítséget, az utolsó kommentelő felnyitotta a szemem.

2008. aug. 15. 01:25
 12/15 A kérdező kommentje:
Kicsit átgondoltam az előző kommentelőt. Ha ti is elolvassátok tisztán látszik, hogy mi kell a nőnek. A lány fel se képes fogni hogy létezik olyan férfi aki önzetlenül megadna mindent egy nőnek pusztán szeretetből. Én ilyen vagyok de szerintem meg az nem létezik hogy nem minden 2. pasi ilyen. Szerintem maximum én kezdő csajozó lennék és még ott tartok hogy azt hiszem az jön be a csajnak ha mindent megadnék neki. Tényleg meg kéne változnom mert így sose lesz barátnőm.
2008. aug. 15. 01:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?? a leirasodbol vagyis a sorokbol kiveve tenyleg hisztinek tunik. Bar tudom h ez az elkeseredettseg jele minthogy inkabb hiszti. En lany vagyok es probalok neked segiteni noi aggyal gondolkodva. Nalam is nem egyszer volt, h elismertem es tudtam agyilag h a srac rendes pasi es megadna mindent amire vagyok. De vmi miatt megsem. azt hozza teszem h nem buta pipi vagyok aki a hulye pasik utan lohol, mert igen ertelmes, magas karriert befutott no vagyok, es kulsoleg is megnyero kulseju. (nem bekepzeltsegbol irom). DE egy kapcsolathoz ennel tobb kell minthogy a pasas rendes es mindent megadna. Mint a pasiknak ugy a csajoknak is fontos a physical attraction (tehat kulsoleg megnyero legyen a srac), majd fontos az emotional attraction. Tehat ha egy srac csak rendes es nem vonzodom hozza fizikailag es erzelmileg akkor o csak egy rendes srac lesz akit egy csaj baratkent fog kezelni. Persze lehet mondani h a szerelem elobb utobb megjon meg ugyis elmulik es marad a szeretet. de pl nekem ez nem eleg egy kapcsolathoz. hidd el en voltam ilyen kapcsolatban es probaltam bemagyarazni magamnak h well a szerelem megjon. sosem jott meg, szerettem tiszteltem az illetot de en ugy neztem ra mint barat es nem ugy mint egy ferfira. es amikor kiszemelsz egy lanyt es mutatod minden jo oldaladat hidd el a lany eszreveszi es tudni fogja de ez meg nem eleg. kell a kisugarzas ami megfog egy lanyt. ha az nincs meg akkor behalt a dolog. es amikor latod h nem sikerul es gorcsosen ragaszkodsz valamihez vagy gorcsosen akarsz valamit, ahelyett h vonzanad magadhoz a lanyokat, pontosan az ellenkezojet ered el taszitod. hidd el ahogy egy pasinak is zavaro ha egy lany allandoan koveti hivogatja nem tud parancsolni erzelmileg, ugyanugy egy lanyt is zavar ez a mentalitas. fontos h megadd a lanynak a space-t. elje az eletet, ne kosd, lancold magadhoz, es ahogy megy a kapcsi elore, hidd el egyre fontosabb leszel, es ra fog a lany jonni, h hianyzol, es igen o az a ficko aki kell neki. ez egy folyamat nem jon marol holnapra. nekem is volt hasonlo pasim akinek keves csaja volt es inkabb csak elkepzelt szerelmek voltak, mennel jobban tepert annal jobban idegesitett... amikor kotelezo szinten ment, nem kovetelte de elvarta h napjaban irjak, hivjam beszeljek vele, hidd el terhes tud lenni. es terhes is lett nekem. es nem ereztem jol magam mellette.. ha ki tudsz alakitani egy legkort amit a csaj elvez es nem akarja h vege legyen a napnak hidd el, csak te kellesz majd neki. Mi csajok ugyanugy mukodunk mint ti pasik, kisebb nagyobb kulonbsegekkel, de dolgok amik zavarnak teged mint pasi azok ugyanugy zavarnak minket lanyokat. tehat en azt tanacsolom probald meg a viselkedesedet levetiteni magadra, te orulnel e neki ha egy csaj igy viselkedne veled. maradnal vagy menekulnel. es ne feledd mennel gorcsosebben ragaszkodsz vmihez, az egesz kisugarzasod ezt fogja atvenni, es a csaj megerzi (ugyanugy mint egy pasas) h magadhoz akarad lancolni es ekkor jon a menekules metodusa. take it easy, menj es ismerkedj de ugy h ne arra gondolj es azon gorcsolj h huha ebbol kell lenni vminek. Menj es ismerkedj azon az elven h ha nem lesz belole semmi akkor sincs gaz, ha meg lesz akkor orulni fogsz. csak lazan. es egyszerre tobb lannyal is datingelj, hisz single vagy megteheted. ne egyre terperj es ne gorcsosen. Hidd el h ha valtoztatsz a kisugarzasodon a csajok fognak teged bombazni. remelem segitettem. Ha kell tobb tanacs nyugodtan irj privit.
2008. aug. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolgokat írt az utolsó hozzászóló! Szerintem fogadd meg. A nőknek kevés ha jófiú és taszító ha kiéhezettnek lát. Tehát érdemes lazábbra venni magad, könnyedén, több nővel ismerkedni. Meglátod megtalálod a párod.

Ajánlok neked egy könyvet ami segít neked abban, hogy jobban kiismerd a nők lelkivilágát és hogy bánj velük, hogyan tartsd meg a kapcsolatot, olvastam tényleg jó könyv:

[link]


ps:

nemtom hány éves vagy, de ne keseredj el. Jómagam se voltam sikeres a lányoknál, de elárulom a nőkkel való bánás TANULHATÓ! Ne keseregj, kívánom hogy találj egy nagyon rendes és hozzád illő lányt!

2008. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Teljesen ez a problémám nekem is a a tini lányok 90% a álomvilágban él a büdös szájú bunkó szaros nagypofájú girnyó köcsögre buknak sajnos ez van egy igazi nő 25 év körül kezdődik énis hiába nézek ki jól: magas vagyok (191 cm) sportos alkatú kedves, elkell fogadnotok ezt a tényt 17 éves vagyok hihetsz nekem
2011. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!