Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok ennyire szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire szerencsétlen vagy ide járnak fortuna kedveltjei?

Figyelt kérdés

Nézegetem itt a kérdéseket, és minden 2.ban az a legnagyobb probléma, hogy a LÁNY aggódik hogy esetleg elhagyja a párja, zavarban van a fiú előtt, aggódik hogy jól telljesít e stb stb.

Én fiú vagyok és nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet ilyen problémája a többségnek. Én odáig nem jutottam el hogy egy párkapcsolatot teremtsek egy lánnyal (pedig elvileg jópasi vagyok, sportos alkat, jó duma) de mégsem sikerül. Nem hogy még ide jöjjön a barátnőm felrakni a kérdéseket nehogy elveszítsen engem...

Hogy lehet ez? Hogy adatik meg a többi 15-16 éves fiatal fiúnak hogy egyik barátnő után akár a másikat kapja fel?? HOGY? Mi ennek a titka? Azt mondjuk már észrevettem, hogy ha leszarok egy lányt és úgy beszélek vele mint valami haverral akkor belémesik és én vagyok neki a nemtommicsoda, de ő nekem nem jelent semmit és semmit nem akarok tőle. Ha egy lánnyal szeretnék összejönni, akkor meg adom a hűséges, aranyos arcot az meg úgylátszik nem kell...mi a franc van itt?


2008. aug. 14. 22:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tehát igazából a főkérdés az, hogy hogy a francba lehet ilyen kérdéseket felrakni, és ilyen problémákon aggódni? Főleg hogy egy lány aggódik hogy elveszti a párját??? Hogy van ez? Ezek nagyobb problémák lennének mint az hogy még nem is volt 1 hétnél tovább barátnőm és nem jön össze sehogysem kapcsolat?
2008. aug. 14. 22:53
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar az élet. Nyugodj bele. Ezen kívül a nők nem buknak a jófiúkra, nem buknak a lábtörlőkre, papucsokra, nem buknak a nyomukban lihegő pincsikre. Ellenben egy srác aki a barátjuk is, na az már főnyeremény lenne. Elvégre egy barát törődik veled. A sok hülye picsa meg a sok hülye faszra bukik, szóval egymásra találnak. Nyugi, majd eljön a te időd, amikor a korosztályodban szerencséseké már rég lejárt...
2008. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez az a duma amit gyűlölök...soha a büdös kurva életbe nem jön el semmiféle idő ha nem tudom meg mi az amit szarul csinálok. Most csináljam azt hogy bánjak úgy a lányokkal mint valami lábtörlővel? Egyszerűen nem megy...nem tudok paraszt módon viselkedni a nőkkel. Ezt kéne megtanulnom hogy szeressenek?? Ez vicc..
2008. aug. 14. 23:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is: szerintem ne hisztizz, mert azt egy lány sem szereti. :)

Lehet, hogy ott hibázol, hogy eleve nem a hozzád való lányokat veszed mércének. Lehet egy lány akármilyen szép alakú, arcú, megjelenésű, ha világít a negro a szájában, akkor úgysem maradtok meg egymás mellett. Én úgy vettem észre, neked inkább értelmes lány kell, akik pedig a sok kis köcsögre hajtanak, azok nem értelmesek. Tehát nem kell irigykedni a kevés ésszel, ámde hatalmas szájjal megáldott férfi embertársaidra, akik összeszedik az összes kis buta pipit. Majd ha feltűnik a színen egy normális, okos csaj, annak úgyis te kellesz, nem ők.


Az egyetlen baj, hogy normális csajból igen kevés van. De türelmesnek kell lenni, és ne dühöngj, mert csak magadat húzod fel vele. :) Biztos engem is elküldesz a búsba, hogy hagyjalak a hülyeségekkel, de a mostani lelkiállapotodban úgy sem lehet neked jót írni. :)Sok sikert, és kitartást. :)

2008. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
ühümm. ne gondold hogy a tied a legnagyobb probléma, mert az általad említett lányok akik aggódnak hogy elhagyja őket a párjuk esetleg olyan fájdalmakat élnek át amikről neked talán fogalmad sincs milyen szar. szerintem ott a baj hogy tárgyként tekintesz a lányokra. a barátnőket nem felkapni kell... azt is lehet de ha ilyen szabályokkal játszol akkor törődj bele hogy vkinek megy, vkinek nem. várj az igazira. egyébként meg próbálj lazán állni a dologhoz de úgy hogy ne legyél lekezelő a lánnyal szemben.
2008. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját kérdése a legfontosabb.Akik attól tartanak,hogy elveszítik a párjukat,azoknak az.Nem ezen kellene kiakadnod.Ahhoz,hogy találj hozzádillő lányt,nem kell megtanulnod a bunkó viselkedést.Próbálj meg kevesebbet ezért mérgelődni és nem ártana ha lazábban állnál hozzá a lányokhoz és nem látszana rajtad már km-ekről,hogy neked barátnő kell.Ha majd jön az a lány,azt ugyis észreveszed,és annak te fogsz kelleni.Türelmesebbnek kell lenned máshogy nem megy.
2008. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti kommentelő nemtom hol érzi magát. Egyáltalán azt nem értem hogy jut el egy lány oda hogy e miatt aggódjon. Ezt én fel sem tudom fogni. Alap dolog, hogy ha barátnőm van akkor mindent megadok neki amit csak tudok, és szex téren is ő kapna meg minden kényeztetést és csak másodlagos az én szükségletem.

Tehát én vagyok a gonosz pasi mert mindent megadnék egy lánynak, és nem az aki le se szarja a barátnőjét vagy megcsalja?? Asszem kezdem látni hogy a becsület és a szeretet meghalt ebben a világban.

2008. aug. 14. 23:51
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
nem minden nő ugyan olyan.. te is fogsz majd szakítani lányokkal, és ők is bizztosan fognak veled. ez az élet rendje.
2008. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj dehogy ,én is azon aggódom,hogy mi lesz a kapcsolatommal, mert mindig rosszul választok, azt hiszem hogy értelmes valaki és utána kiderül,hogy nem is érdeklem,de én ezt nem hagyom ezért ott hagyom :S És nekem egyátalán nem a bunkó lekezlő pasik jönnek be, ne is legyen papucs az illető, de törödjön a párjával, ha ő is megkapja ugyanazt :)
2008. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hisztis vagy,a csajok ezt rühellik.De ha az a sexel kapcsolatos dolog tényleg igaz volt,mármint amit írtál,hogy a csajnak minden,a te szükségleteid meg másodlagosak,akkor már előre irigylem a barátnődet.Most vagy ennyire vágysz már egy barátnőre,hogy mindent megigérnél,tudod mint a gyerek aki megigéri otthon,hogy jó lesz ha megkapja azt az új játékot,vagy nem kívánod a sexet,de tudod mi a legvalószínűbb,előre is boccs ha egsértlek,de még irtó gyerekesen viselkedsz,szóval a korodbeli csajok biztos nem fognak még rádbukni,mivel a csajok eleve 1-2(3)évvel érettebbek a korukhoz képest mint a pasik,változz meg,vagy keress fiatalabb barátnőt
2008. aug. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!