Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működnek a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működnek a távkapcsolatok?

Figyelt kérdés
250km-re lakok a barátomtól és elég ritkán tudunk találkozni. Tudom, hogy fontos a bizalom, de így kb ő azt csinál amit akar, úgysem tudom meg. Persze ez fordítva is így van...
2010. jan. 28. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem baratnomek egy evet voltak egyutt (sokat tudtak talalkozni, egymasnal aludni), most egy evig 2000 km van koztuk,, es erosebb a szerelmuk, mint valaha. Szerintem igaz a kapcsolatokra is, ami nem ol meg az megerosit, szal probaljatok ki, ha szetmentek, akkor valszeg egyutt sem lettetek volna az idealis par, ha egyutt maradtok, akkor meg milyen jo lesz, mert sokkal jobb kapcsolatotok lesz, mint egy atlag parnak, sokkal jobban meg fogjatok becsulni egymast.
2010. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja.

Ez a szerény véleményem - Nekem működik

2010. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha működne akkoris kb kb kétnapig.. nem lenne tartos az biztos...
2010. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Működhet, ha hajlandó mindkét fél áldozatvállalásra és hosszú távban gondolkozok persze.

Ja és fontos, hogy legalább részben tervezzék a közös jövőt, illetve lássák, hogy mikor változhat meg és lehet afféle "normális" és közeli kapcsolat.

2010. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kateamstrong ***** válasza:

Én másfél évig éltem párkapcsolatban és ha lefektetitek a szabályokat és a szerint játsszátok a "játékot" akkor nem lesz baj, de nálunk ez nem működött, de nálatok még azért működhet a legfontosabb, hogy bíznotok el egymásban.

Lány/18

2010. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem müködik, én eddig mindíg olyan pasikkla jöttem össze ahol több km. volt!!! A mostani párommal akivel vagyok 300km. van köztünk és pluszba még kinn van németben szoval elég gázos de kibírjuk, szeresük egymást de nagyon a bízalmunk is 100% szoval tökéletesek vagyunk!! A jövöhonapban költözünk össze!!!
2010. jan. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
több mint egy éves kapcsolatom távkapcs volt.nem votl ennyi km köztünk, csak oylan 150. én azt mondom, te tudod. én tudom, h mégegszer nem hiszem h belemennék ilyenbe:\ pedig minden jóvolt, csak többet sírtam mint nevettem (képletesen értve) mert sokszor annyira hiányzott :S aztán jött az a dolog, h a végére teljesen elmúlik a bizalom. vagyis ő nem bízott meg bennem, mindig be kellett jelentenem h mit csináltam:\
2010. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!