Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működnek a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működnek a távkapcsolatok?

Figyelt kérdés
250km-re lakok a barátomtól és elég ritkán tudunk találkozni. Tudom, hogy fontos a bizalom, de így kb ő azt csinál amit akar, úgysem tudom meg. Persze ez fordítva is így van...
2010. jan. 28. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés?:D nem igazán szokott működni
2010. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

előző és mostani kapcsolatom is távkapcs.


Ha szeretitek egymást nincs lehetetlen. Heti 2 nap tali - hétvége - sőt van amikor 2 hetente - Persze nemkönnyű, de a találkozás öröme mindent megér

2010. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Attól függ valaki a viág másik feéln is hűséges marad valaki 1 utszában lakik a barátjával mégis megcsalja..


Persze relatyv a hűség fogalma..

2010. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

15:27 vagyok

Ja igen - Piszkosul szerelmesek vagyunk egymásba - Nagyon csinos csaj - mások csodálják h-h nemvagyok féltékeny - egyszerű - TUDOM érzem hogy szeret és csak én kellek neki


Ő viszont bazi féltékeny rám - de neki sincs oka- idővel elmúlik

2010. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk működik, több mint 2 éve vagyunk 1ütt volt 1 időben,h csak havi 1x taliztunk nagyon nehéz volt kibírni, de nálunk teljes a bizalom és a hűség.
2010. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
annyiból jó, hogy ez így sokkal könnyebb... úgy értem nem teljesen olyan mint egy igazi kapcsolat. alapból félek a kötöttségektől. de félek attól is, hogy csalódok.
2010. jan. 28. 15:29
 7/17 A kérdező kommentje:
15.28 jó nektek :D:D
2010. jan. 28. 15:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is működik.2 éve. Szintén kb 250-300 km-re lakik.
2010. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy távkapcsolat úgy életképes, ha alapból nem távkapcsolat. Tehát rendes kapcsolatból alakul valamilyen okból távkapcsolattá. Nehéz kialakítani a bizalmat úgy, hogy a kezdetek kezdetétől alig látja egymást a két ember. Persze ez az én privát véleményem, és tisztában vagyok azzal is, hogy vannak párok, akiknek működik az olyan kapcsolat is, ami kezdetetektől az. Jelenleg én is távkapcsolatban élek a barátommal, hetente találkozunk, de nehéz nagyon. De kibírom, mert korábban hónapokig rendes kapcsolatban éltünk, és ki tudtuk egymást ismerni.
2010. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóval röviden - Ha olyan típusú egyének vagytok akkor IGEN működik :)
2010. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!