Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működnek szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működnek szerintetek a távkapcsolatok? Én 17 éves vagyok, a srác meg 20.

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 17:59
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:

mekkora az a táv?? sokaknak már a 20km is alig megoldhato...

szerintem müködöképes, ha egyiknek sem teher az utazás. nekem megéri a sokszor 4,5 ora buszozás azért, h a szerelmemmel lehessek.

2010. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire működik valami, mindig két emberen áll. RAJTA és RAJTAD!
2010. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De jó kérdés:) megkérdi a távkapcsolatot és kort ír:) jó fejXD hát 17 és 20 év különbség elég hosszú távXD legalább km-t írj
2010. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Мirkó ***** válasza:
hááát nekem tuti nem menne de másnak meg megy több 100kmen keresztül is... sztem személyfüggő
2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Plan C-nek igaza van, csak rajtatok múlik. Próbát megér, max nem jön össze. Nálunk sajna már 3jegyű a távolság (km-ben), ami sok, nehézséggel is jár már néha, de kitartunk.
2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pontosan 1270 km.-ről van szó. Bocsánat, hogy az életkort írtam ki, én is akkor vettem észre, miután leírtam.
2010. dec. 28. 18:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran tudnátok találkozni?
2010. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3 havonta.
2010. dec. 28. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Rendben 3 havonta találkoztok, aztán lesz sűrűbb is? Ebből nem lesz tartós kapcsolat elárulom. Jó pénzt ekkora utazásra nem költenek főlösleg, de ez ahoz akkor is sok hogy együtt legyetek. hetente biztos nem fogtok találkozni, mert utazásnak is fárasztó. Ha összeköltöztök akkor már nincs ilyen gond, de mennyire vagy biztos hogy működni fog? Ha hiányod lesz ott tud teremni rögtön? mert ha még 50 km akkor is másnapra ott van. Amikor átölelnéd hol lesz? jó messze igaz?
2010. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez elég drasztikus válasz volt, de sajnos igaz... tudod, amikor van egy olyan fiú, aki talpig úriember, nem az a link, hazug, elviselhetetlen ember, ellenben azzal a néhány fiúval, akik idáig az életembe toppantak. Nagyon rossz ez a szituáció... Mintha a Jóisten elém dobna egy ajándékot, és rögtön el is venné. Morfondírozok ezen én is éjjel - nappal, de nem tudom mi volna a jobb... Vagy várni még, míg hazajön, ami 3 és fél év, vagy beledobni magunkat a mélyvízbe.
2010. dec. 28. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!