Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mely módot válasszam arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely módot válasszam arra, hogy jobban hiányozzak neki?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottam,de megbántam,nem elősször fordúl elő.

Most már bánom az egészet,pedig a mi kapcsolatunk nem volt valami fényes az utobbi időben,.... Se veled,se nélküled ez az egész,és tudjuk h nem illünk össze,mégis sóvárgunk egymás iránt.

Most az ex-nek elege lettmikor legutóbb szakítottam,okkal,de viszont közölte velem h szeret és soha nemfog így szeretni senkit ,mert én voltam élete nagy szerelme.

Azóta beszélünk telefonon,én eleinte próbálkoztam,sírtam kértem h adjon még 1 esélyt,...pedig ő annak idején,félévvel ezelött megcsalt,és én adtam neki még1 esélyt.

Mostanság kezdtük újra,de martuk egymást,de rájöttem h most én hibáztam....

Tehát telefonon továbbra is beszélünk,megbeszéltük h "barátok" leszünk számíthatunk egymsára ha baj van,őőő ezen megislepődött amikor ezeket kijelentettem,mert most nem veszekedtem hanem úgy tettem aki belátja a dolgokat..... ami igaz is,de én szeretnék még1 próbát.

Buta kérdés,de még is ha hiányzok neki,(mert mondta h eléggé ki votl máskor is,dolgozni sem tudott a szakítás miatt)mivel érhetném el azt hogy "sóvárogjon" utánnam?

1.ne beszéljünk telefonon,csak hónapokkal késöbb,éshiányozzon neki a hangom?

2.beszéljek vele ugyan úgy,szépen normálisan,viccelődve,cuki módon?

3.Találkozzak ugyan úgy vele néha beszélgetni személyesen,és öltözzek ki,(pl azokat a ruhákat amiket szeretett rajtam)vagy amivel a figyelmét eterelem:)

4.Ne találkozzak vele,h ne lásson egy jó darabig,csak mondjunk telon beszéljünk?

5.vagy szakítsam meg vele egy időre a kapcsolatot,mondván h ez nekem még fáj,egy darabig legyen így.


Egy fiúnak melyik esne rosszabbúl?.....tudom minden ember más,de még is.


A válaszokat előre is köszí


2008. aug. 13. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mind kilőve!

Egy fiúnak az esik a leges legrosszabbul, ha felfogja hogy el van felejtve, és jól érzed magad nélküle. Ez ha másban nem is de még a büszkeségén is csorbát ejt. Ne beszéljetek és ne is tudjon rólad semmit. Amit tud és hall azt is másoktól hallja, ne tőled. Ne mondj neki semmit, csak ne keresd, és ne vedd fel ha hiv.

Lehet hogy pár hónapig birni fogja, de ha kitartó vagy és ő is szeret még, akkor fog menni utánad.

Az a lényeg hogy ő abban a tudatban legyen hogy oké, te elfogadtad és továbbléptél, és másoktól hallja hogy pl szórakozni jársz , a barátnőiddel, és legyen benne gyanú hogy akár mással is összejöhetsz. Hidd el ezt egy férfi sem birja ki, ha szeret. De mondom kitartás kell hozzá. Lehet hogy birni fogja hónapokig is, mire lépni fog.

2008. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval! Nekem is volt egy pasim,aki kénye kedve szerint játszadozott velem,csak akkor találkozhattunk amikor neki jó volt,összejött egy csajjal,de én annyira megszenvedtem ,hogy összejöjjünk,hogy ez sem érdekelt,amikor lehetett találkoztunk,persze csak titokba nehogy már az asszonya megtudja.Aztán elegem lett az egészből,otthagytam,többet nem áltam szóba vele.Összejöttem egy másik pasival aki feleségül vett,terhes lettem tőle,gyereket szültem neki.Na ne tudd meg azt a zaklatást amit a volt pasim művelt.Naponta sms-ekkel bombázott,hogy találkozni akar velem.Még akkor is írt amikor szülni voltam.Szerencsére sikerült lekoptatni,de ha tudná az új számomat még most is írogatna.
2008. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem nagyon értek egyet az1.hozzászólóval..nemtudom miylen a barátod,hogy volt az a megcsalás...de biztos hogy vissza akarsz menni ahoz a pasihoz,vagy ez tényleg csak egyfajta sóvárgás,ahogy írtad?szerintem felejtsd el...ha mindenképp meg akarod tartani akkor csak ritkán vedd fel a telót,mondván h. bocsi nemtudtam felvenni épp szórakozni voltam a barátaimmal,keresett egy srác stb.igy látja hogy te is élsz mellette..erre két dolgot léphet...:örömmel látja h. társaságban vagy és ezentúl nem fog veled foglalkozni,vagy:őrülten féltékeny lesz h. megint flörtölsz ,társaságban vagy és keresni fog gyakran,találkozókat akar.esetleg ha mmses a telód egy nagyon szexi"félreküldött"mms...mondván hogy csak ugy fotózgattál stb..had ne magyarázam te is csaj vagy tudod miylen ez..sok szerencsét és ezerszel gondold meg hogy teszel..ha esetleg utána össze jössz egy másik sráccal nem garantált h. a mostani ne zaklasson hónapokig évegik..tapasztalatból mondom,velem is ez volt..majdnem meg is erőszakolt..szóval vigyázz,és gondold meg.légy jó,majd irj mi lett:)
2008. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!