Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha az alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha az alakuló párkapcsoaltban a másik fél még nem engedte el volt barátját?

Figyelt kérdés
A történet picit bonyolult. Én 29 éves fiú vagyok. Alakulgat most egy kapcsolat egy lánnyal. Ő még fősulis (22 éves). Kiderült, hogy van egy barátja, akivel még találkozgatnak. Nem szerelemből van vele, hanem kötöttek egy egyességet. Addig együtt maradnak (hétvégente találkoznak, együtt alusznak), amíg nem találja meg a szerelmet egy új fiúval. A lány szerette volna kidobni a pasit, többször meg is tette, de az mindig visszakönyörögte magát és így tartanak most ennél az egyességnél. Sajnos nem elég erős ez a lány ahhoz, hogy végleges döntést hozzon a barátjával kapcsolatban. Ti voltatok már ilyen kesze-kusza kapcsolatban? Mit javasoltok? A lány bejön külsőleg és belsőleg is, de ez a gyengeség, határozatlanság nem szerencsés. Annyit még plusszban. hogy a mi kapcsolatunkban még csak a randikig, közös programok, együtt alvás (szex nélkül) jutottunk el. Van értelme várni a döntésre vagy érdemes abbahagyni ezt az el sem kezdődött kapcsolatot? Adjak ultimátumot? Bevallom, én nem akarom kikényszeríteni ezt a döntést. Ha nem ő hozza meg, az úgyis betenne az induló kapcsolatunknak. :(
2010. jan. 25. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A lány így nem fog dönteni! Kérdezz rá, hogy mit akar valójában? Lehet csak játszik Veled, nem?
2010. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Te csak tartalék vagy?
2010. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked nem tűnik fel, hogy a lány a bolondját járatja veled? ott vagy neki, ha le akar akasztani a szögről, vagyis jól kihasználja, hogy ekkora marha vagy. ocsmány, de tipikus női praktika. megtart téged talonba, ha a másik pasijával nem úgy jönnek össze a dolgok. nyilván le is fekszenek, erre nem gondoltál? ne legyél papucs, állj a sarkadra, férfi vagy nem? mondd meg a kicsikének, hogy szórakozzon a jó édes anyjával!!
2010. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha tudsz erről az egyességről nyílván elmondta neked. és ha elmondta akkor szerintem rá is kérdezhetsz arra, hogy érdemesebbnek tartja-e veled folytatni, vagy inkább marad exével a se veled se nélküle kapcsolatban. ha azt mondja hogy nem tudja akkor adj neki időd szerintem, 1-2 hetet ha akkor se tudja, hagyd el. ha meggondolja magát akkor majd felkeres, ha nem akkor ennyi próbálkozás bőven sok.
2010. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és gyors hozzásólásokat!


Annyi kiegészítést elmondanék, hogy mi 3 hete ismerjük egymást (vagyis azóta randizunk), a másik kapcsolat pedig 4 éve tart. 2 éve a fent vázolt egyezség szerint.


Bennem is gyakran dúlnak az indulatok, hiszen hasonló kapcsolatban még nem voltam és mindig is ellenük voltam. Szeretem az egyenes dolgokat. Bizony, én is szoktam úgy érezni, hogy kihasznál.

Pár napja kérdeztem, hogy mit szeretne, de a válasz az volt, hogy még ő sem tudja. Én max 2 hétig várok arra, hogy döntést hozzon.

2010. jan. 25. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit én tennék: vagy MOST azonnal felhívja és vége, vagy nem érdemes arra, hogy komolyan vegyem, és nem foglalkozom vele tovább, vagy ha amúgy nagyon bejön, háttérbe vonulok, és megmondom neki, akkor hívjon, ha vége, addig hagyjuk a dolgot, vagy adott esetben haveri szintre redukálnám a dolgot (utóbbi azért is jó, mert közben is jobban megismeritek egymást). De a legfontosabb, hogy az ilyen nőkkel nem szabad töketlenkedni, keményen meg kell mondani a frankót, mert gyengék és döntésképtelenek.
2010. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves netes Tanácsadóim!

Ma találkoztam a fenti történetben említett lánnyal. Sok mindenre rákérdeztem, de a legtöbb kérdésre nem tudom volt a válasz. Voltak olyan kérdések is (pl. gondolkozik-e velem hosszú távon), amelyekre nem volt a válasz.

Így aztán megbeszéltük, hogy egy ideig nem találkozunk, hogy el tudjam őt felejteni. Nem vagyok boldog, de örülök, hogy ezt tisztáztam vele.

Nem került szóba a haladék kérdése a döntésben, mert biztos volt benne, hogy 1-2 hét alatt nem tud dönteni. Így aztán ma tettünk pontot a "kapcsolat" végére.


Most kell egy kis friss levegő, aztán rendbe jövök!

Köszi mindent! :)

2010. jan. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!