Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Párom kiírt itt egy kérdést...írt neki egy lány priviben...jó ez még nem gáz, mert szobaberendezésről van szó...de a csaj most pl. megkérdezte páromtól hány éves...ő meg válaszolt is...mi lesz vajon a következő kérdés?
2010. jan. 24. 20:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Sima hiszti, amivel ezt túlreagálod... A csomóval meg menj el orvoshoz, emiatt ne a barátodat büntesd.
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Amúgy ha egy mellrákos csomó fáj, akkor az már végső stádium, annak pedig egyéb jelei is bőven lennének, szóval valószínűleg a ciklusod olyan pontján vagy, hogy egy tejmirigy beduzzadt vagy tényleg egy zsírcsomó. Ezen ne parázz, nincs semmi bajod.
2010. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, látod a többiek is megnyugtatnak, semmi baj :):) Nem vagy rákos és semmi baj :) Valóban zsírcsomó illetve akár peteéréskor akár menstruáció előtt után lehet ilyen, vagy egy extra hormonlöket stb. A fájdalom tényleg lehet a nyomkodástól meg a sima mellfeszülés is okozhatja. Nem lesz baj nem kell aggódnod!
2010. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kezdtem el valakivel erről az oldalról beszélgetni, azóta is nagyon jóban vagyunk. A baj csak annyi, hogy 220 km. Szóval, ha esetleg nem a szomszéd faluból való a csaj, akkor nincs mit parázni. De ha túl messzire mennek, akkor igenis jogosan vagy felháborodva. Ha egy jófej srác rádirna és ilyeneket kérdezne, akkor mit érezne a barátod? Mert engem ha van barátnőm és egy másik lánnyal beszélgetek, az nem indít meg arra, hogy megcsaljam. Ha valaki lojális valakihez, akkor tart egy bizonyos távolságot a másik nemtől, de nem rugdossa el magától az összeset. Ha meg képes rá hogy a tettek mezejére lépjen... akkor mi volt köztetek igazi egyáltalán?
2010. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
A csomóval fordulj orvoshoz. Itt a következő kérdésre csak találgatni lehet. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolnod. A barátod te ismered igazán. Képes lenne e megcsalni. De ha már itt tartunk ülj le vele és beszéld meg ezt a dolgot. Mondd el neki mennyire zavar téged, hogy megmerte kérdezni a korát. Illetve te mitől tartasz. Egy "jó" kapcsolat a kommunikáción alapul. Ha sikerül ezt megbeszélni akkor könnyebb lesz neked is. Tehetsz fel itt bármilyen kérdést lesznek olyanok akik nem a Te szád íze szerint fognak válaszolni. Lehet most neked az én kommentem sem fog tetszeni. De ne légy ennyire féltékeny, mert ha ilyen leszel továbbra is azzal hamar elveszíted a barátod.
2010. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nem mindegy,hogy egy 10évesnek rendezel be szobád vagy egy 20nak.Kicsit gondolkodjmár:))
2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!