Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Párom kiírt itt egy kérdést...írt neki egy lány priviben...jó ez még nem gáz, mert szobaberendezésről van szó...de a csaj most pl. megkérdezte páromtól hány éves...ő meg válaszolt is...mi lesz vajon a következő kérdés?
2010. jan. 24. 20:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy mindenki kiforgatja a szavaimat!!! Miért kell 1ből támadni? Van most éppen elég gondom! Csak feltettem egy tök 1szerű kérdést...hogy sztetek lesz-e ennek folytatása, vagy ilyesmi...miért kell 1ből leoltani?
2010. jan. 24. 21:03
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
sztem logikus h megkérdi h hány éves, mivel nemmindegy h egy 12 éves fiú szobájáról van e szó, vagy egy 18 éveséről, vagy egy 25 éveséről.
2010. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

nem jogos csak a korát kérdezte:D:D

még ha a csaj rá is mozdulna ha a barátod szeret akk lesz@rja nagy ívben:D

ha nem akk meg menjen csak a francba:)

am a helyedben énis így reagálnék:)

de NYUGI:D:D

2010. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Én megértelek, amiért nem tetszik ez, nekem sem tetszene.. a korra vonatkozó kérdések és az, hogy válaszol is rá a pasid, az ismerkedés kezdete.. vagyis nem korrekt, hogy másokkal ismerkedik, mikor veled jár. én kugrasztanám a nyulat a bokorból. csinálnék egy kamu msn-t, felvenném a pasit és a lakberendezős csaj nevében irkálnék... és lecsekkolnám a pasim ismerkedős kedvét.. ha nagyon belendülne és akár egy randiba is belemenne, akkor eléggé elgondolkodnék a kapcsolatunkon.
2010. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ha mindenki véleményét támadásnak veszed, akkor nem is vagy igazán kiváncsi az őszinte véleményekre. Mit akarsz hallani? Akkor azt írjuk, úgy jó lesz?
2010. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
21:02-es...Köszönöm, hogy sikerült normálisan megközelítened a dolgot és arra válaszolni, amire szerettem volna...és az első válaszolónak is köszönöm, hogy normálisan válaszolt...
2010. jan. 24. 21:04
 17/36 anonim ***** válasza:
A holdállás alapján...., bármennyire is szeretné mindkettőjük, nem lesz! Ha a következő hónapban kérdezte volna meg hány éves, akkor már a közös otthonukat rendezgethetnék be, bizonny...
2010. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
21:04-es...a hangnem a támadó...őszinte véleményt szeretnék, de ne úgy, hogy féltékeny LIBA...mégcsak le sem tudta írni rendesen...fszért kell 1ből libázni...
2010. jan. 24. 21:08
 19/36 JW ***** válasza:
100%
Betegesen féltékeny vagy. Ez nem oltás,csak ezt gondolom.
2010. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Szia! Én kicsit most a pártodat fogom fogni:) Ha tényleg azért kérdezte h hány éves, h milyen stílusú legyen a szoba, akkor nem jogos a felháborodásod. De ha abban a levélben köze nem volt hozzá, csak úgy megkérdezte h hány éves, ismerkedés céljából, akkor igen, jogos. Ha a párod tényleg csak a lakberendezés céljából levelezik vele, akkor megkérdezheti hány éves, hiszen tényleg nem mindegy az h milyen stílusú legyen a szoba, de ha csak spontán megkérdezte, akkor ismerkedni akar, és nem kellett volna a párodnak válaszolnia. üdv:)
2010. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!