Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Párom kiírt itt egy kérdést...írt neki egy lány priviben...jó ez még nem gáz, mert szobaberendezésről van szó...de a csaj most pl. megkérdezte páromtól hány éves...ő meg válaszolt is...mi lesz vajon a következő kérdés?
2010. jan. 24. 20:52
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
am...ilyen kamu msn meg ilyeneket nem csinálok...nem tartom etikusnak, hogy nyomozzak utánna...
2010. jan. 24. 21:10
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég spontánnak tűnt...:(
2010. jan. 24. 21:11
 23/36 anonim ***** válasza:
szerintem a következő kérdés tuti az lesz h mikor találkoznak !! :D:D
2010. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
ez nem vicces...mi van ha tényleg...:S
2010. jan. 24. 21:14
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jajj ugyan engedd szabadabb pórázra, csak a korát kérdezte. És ha megkérdezi, hogy kapcsolatban van-e akkor mi van? Megmondja, hogy igen és pont :) Nincs ebben semmi rossz, én is szoktam férfiakkal beszélgetni és nagyon haragudnék ha ezt a párom szóvá tenné. Nincs ebben semmi rossz, úgy gondolom nem jogos a felháborodásod, próbálj egy kicsit lazítani nehogy baj legyen.
2010. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mint már írtam van 1éb bajom is...egészségügyileg...és emiatt naon feszült vok két napja...sztem ezért is reagálok ennyire rosszul...
2010. jan. 24. 21:21
 27/36 anonim ***** válasza:
Elmondod mi a baj? Egészségügyis vagyok, hátha tudok segíteni :)
2010. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Van a bal mellemben egy csomó, ami naon fáj...a napokban vettük észre...:(
2010. jan. 24. 21:26
 29/36 anonim ***** válasza:
Szegény :(:( Általában ezek nem rákos csomók, főleg a te esetedben, úgy gondolom fiatal vagy még, nem olyan gyakori. Fájni inkább a nyomkodástól fájhat. Menj el nőgyógyászhoz, ő majd megnyugtat :) Nem kell előre rettegned :) De tudom milyen érzés félni, szóval ez esetben teljesen megértelek :( Biztos borzalmas lehet neked is :( Holnap hétfő, irány az SZTK vagy a magán nőgyógyászod. Amikor én először voltam anno nőgyógyásznál megcsinálta a mellvizsgálatot. Nyugodj meg, nagyon nagy százalékban csak pánik, és semmi baj sem lesz. Ne is nyomkodd mert tényleg fájni fog :( Szegénykém! Nyugi, semmi baj sincs!
2010. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 JW ***** válasza:
Valószínűleg sima zsírcsomó, ne aggódj előre. :)
2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!