Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha találkozok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozok a barátommal, utána 1-2 napig depressziiós vagyok miatta. Ez normális? :S

Figyelt kérdés

Mostanában csak hétvégenként talizunk, és utána napokig bőgök esténként, mert annyira hiányzik, vagy bemesélem magamnak (minden ok nélkül), hogy nem szeret már... :S Mit tehetnék? Ezt nem bírom így.:S:S Amúúgy 3 hete járunk.

16/L


2010. jan. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatalka vagy még. Idővel komolyodsz majd.
2010. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Te csak egy kis elkényeztetett, hisztis tini p.csa vagy! Ezért van!
2010. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"mostanaban"..."3 hete jarunk"

hat ez igy elegge ellentmondasos.

A depresszio semmilyen korulmenyek kozt nem normails. Bar szerintem te hal Istennek, nem depresszios vagy, csak hianyzik a baratod, ami ertheto, hisz szereted, es nem vagy mellette. Probald meg hasznosan elotolteni az idodet, es ne arra gondolni, hogy nem szeret. Ha nem szeretne, nem lenne veled. Masreszrol 3 het utan meg igencsak langolnia kell, 3 ev mulva kezdj ilyesmin aggodni. Fel a fejjel!:))

2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te jó ég, minden kis fiatal hülyegyerek ennyire gyökér? :D
2010. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19:33, 20:40 Úgy tűnik túl sok a gyökér hozzászóló is! -.-
2010. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:03 az 20:41 akart lenni, és sztem a kérdezőnek tényleg programokat kellene szerveznie, hogy ne gondoljon annyit az úriemberre.Pozitívan állj hozzá! Inkább annak örülj, hogy nemsokára újra találkoztok, ne arra koncentrálj, hogy most épp nincs veled.
2010. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy depreszios mert én is szoktam ien leni (de nem szoktam sirni :P) 17F
2010. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!