Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 2 éve élünk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 2 éve élünk együtt albérletben. Ő közölte, hogy van neki más, szeretné ha elköltöznék. Viszont nagyon szeretem a lakást, sok munkám, emlékem van benne, és nehéz találni másikat. A bérleti szerződés az ő nevén van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
még ő csal meg, új barátnője van és oda akarja hozni, emiatt kéne nekem elköltöznöm.. ez megalázó :( nagyon ki vagyok bukva, tudok tenni valamit h ne nekem kelljen elmenni a lakásból? ha az ő nevén van a bérleti szerződés?
2014. okt. 20. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Első körben kérdezd meg, nem maradhatnál-e te a lakásban? A tulajjal lehet új bérleti szerződést kötni... Ha nem megy bele, az átmeneti időre a szülőkhöz gondolom visszamehetsz, amíg nem találsz lakást. Beszéljétek át, ki mit vitt a lakásba. Amit te, az a tiéd természetesen, amit közösen, azt osszátok el! Ha a kaucióba adtál be, beszéljétek meg, hogy visszaadja, vagy pedig a lakbér és a rezsi utolsó rádeső része fejében nem kéred.
2014. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az a baj, h már az anyagiak sem érdekelnek, fel se fogom,h tehet vki ilyet....
2014. okt. 20. 19:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nem érdekelnek az anyagiak, de később fognak. És jobb most tisztán zárni mindent, mint több hónap elteltével követelőzni! És lehet, hogy megalázó a helyzet, de a bérleti szerződés az ő nevén van... És így, ha nem tudtok máshogy megegyezni, te vagy az, akinek mennie kell, akkor is, ha erkölcsileg nem fair. Ugyanis jogi szempontból most te laksz nála.
2014. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"sok munkám, emlékem van benne"

Nekem az az érzésem, hogy hamarabb gyógyulsz ki ebből, ha már nem ott laksz. Nem jó ragaszkodni a tárgyi világhoz. Emlékek... Most nem érzed, de kívülről látszik: új életet kell kezdened. És lehet, hogy majd magad is látni fogod, hogy jobb lesz.

2014. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!