Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik igazi szerelem?

Figyelt kérdés
marmint olyan hogy egy lany meg egy fiu tenleg egymasba szeressen es egyforma erosen szeressek egymast?mert ez szerintem csak a meseben meg a filmekben van mert a szerelem altalaban egyoldalu es nem viszonzott mert kicsi a valoszinusege hogy pont abba szeressek bele aki szinten belemszeretett.Altalaban mindeki csak megelekszik a masikkal de az nem szerelem.letezik sirig tarto szerelem?
2008. aug. 11. 17:00
1 2 3
 21/22 Emmuci24 válasza:
64%
Szerintem igen létezik.Én 17évesen lettem szerelmes,egy fiúba. Részemről első látásra szerelem.Ő is belémszeretett .Sajnos a szüleim a testvereim mindenki tiltott tőle.De engem senki nem erdekelt,harcoltam kettőnkért,de ő úgy érzem feladta..Ez egy hosszú történet..A lenyeg,hog most 26éves vagyok és még mindig gondolok rá.Már csak ha rákeresek a neten akkor hevesebben ver a szivem,de nem irok neki ,mert régen beszéltünk már és parkapcsolatban élek és ha jól tudom neki is van valakije.Na a lényeg,h létezik szerintem ilyen szerelem ami sose múlik el.Nem felejtem sosem el..
2018. szept. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
31%
Ki állította, hogy nincs a földön igaz, hűséges, örök szerelem? Megérdemli, hogy kitépjék a hazug nyelvét! Utánam, olvasó, csak énutánam, majd én mutatok neked ilyen szerelmet!
2018. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!