Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik igazi szerelem?

Figyelt kérdés
marmint olyan hogy egy lany meg egy fiu tenleg egymasba szeressen es egyforma erosen szeressek egymast?mert ez szerintem csak a meseben meg a filmekben van mert a szerelem altalaban egyoldalu es nem viszonzott mert kicsi a valoszinusege hogy pont abba szeressek bele aki szinten belemszeretett.Altalaban mindeki csak megelekszik a masikkal de az nem szerelem.letezik sirig tarto szerelem?
2008. aug. 11. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
létezik,de nagyon ritka,,,:-) a másik feled,akiért nem kell harcolnod és egyformán,önzetlenül,odaadóan szeretitek egymást,akiért élsz és örömkönnyeket hullatsz....azt hallottam az igaz szerelem az idő múlásával válik igazivá:) holtomiglan,holtodiglan ennyi!:D
2008. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szia! Persze,hogy létezik Igazi szerelem ,de mint általában nem a párkapcsolatokban van a baj hanem az emberekben! Hidd el szerintem attól függ az igazi szerelem ,hogy a két fél milyen ember mármint jellemben!!!!!!
2009. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
Biztos létezhet, de sokan semmilyen szerelmet sem találnak. Fél szerelmet sem, nemhogy igazit. De létezhet. Már csak a nagy számok törvénye alapján is
2009. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Amíg hiszel benne, addig számodra létezni fog - eszményi szinten -. A te saját kis világodban. Más világában minden bizonnyal más dolgok fognak "létezni". De ne várj erre egy egyértelmű vagy egy általános választ, mert nincs.
2010. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen van! Mint ahogy nekem. 14/L.
2014. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Létezik, hidd el :)
2015. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
49%
Azért annak a 14 évesnek megnézném, milyen az igazi szerelem xD nem 14 évesen fogod megtalálni életed szerelmét...
2015. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nekünk is megadatik, bár érdekes mert már négyszer szakítottunk, de mindíg rájövünk hogy együtt jó:D
2015. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 donjocek válasza:
100%
Sajnos nincs 😞😣😣😣
2016. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyen manapság a "fejlett" világban nem létezik. Régebben, a 19. században, amikor még az volt a társadalmi norma, hogy az emberek fiatalon megházasodtak és a házasság egy életre szólt, még létezett ilyesmi, persze akkor is ritkaság számba mehetett. Manapság az emberek már fiatalon elveszítik az érzelmi szenzibilitásukat, korán kiégnek és a gyakori kapcsolatok eredménye képpen a kapcsolatok elveszítik exkluzív, belsöséges, érzelmileg mély jellegüket. Szerintem az ilyenfajta szerelem csak olyan tradícionális, konzervatív társadalmakban lehetséges, ahol az emberek eleve úgy készülnek fel az életre, hogy az egész életüket egyetlen egy illetövel fogják leélni. Ott ahol már van házasság elötti szex, szexuális, anyagi, értelmi, stb. szempontból annál tobb lesz a referencia, minél több partnere volt az illetönek. Szerintem a szexuális forradalom kinyírta a szerelmet.
2016. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!