Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik igazi szerelem?

Figyelt kérdés
marmint olyan hogy egy lany meg egy fiu tenleg egymasba szeressen es egyforma erosen szeressek egymast?mert ez szerintem csak a meseben meg a filmekben van mert a szerelem altalaban egyoldalu es nem viszonzott mert kicsi a valoszinusege hogy pont abba szeressek bele aki szinten belemszeretett.Altalaban mindeki csak megelekszik a masikkal de az nem szerelem.letezik sirig tarto szerelem?
2008. aug. 11. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%

Nem létezik ilyen... Hogy létezne?!? !?!?!? ?! ?!

Nincs ilyen! Nem is volt, nem is lesz!



Még szép h van! Csómó ilyen igaztörténet van a TV-ben...

2008. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Létezik igazi szerelem. Az lehet, hogy nem mindig egyformán szeretik egymást, van mikor az egyik kicsit jobban, mint a másik, de attól még mindketten szerelmesek. Én is szerelmes vagyok a páromba és ő is belém. Én előbb lettem bele szerelmes, de aztán ő is az lett... most egyformán szeretjük egymást. Szerintem hülyeség olyan kapcsolatba belemenni, hogy az egyik nem szereti a másikat, nincs is úgy értelme meg nem is tudnák úgy együtt lenni valakivel, hogy "na van egy pasim, de nem szeretem, de azért jó hogy van, mert mondjuk jól mutatunk társaságban".
2008. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, hogy létezik. Igaz minden szeretet más, de attól az még erős és őszinte.

Petranova

2008. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
létezik ilyen, csak ahogy te is rámutattál, hihetetlen nagy szerencséjük van azoknak akiknek ilyenben van része.
2008. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem, nekunk, megadatott az igaz szerelem. Tiszteljuk, segitjuk egymast, gondoskodunk egymasrol es de foleg szeretjuk egymast. Ez nem elvakult orult szerelem. Ez mely igaz szerelem, ami mindig mas intenzitassal eg es nem mulik. Evek ota. Vannak vitaink de nem tul gyakran ugyhogy nem ez teszi erdekesse a kapcsolatot....nagyon kozeli az erdeklodesi korunk ugyanakkor ket kulonbozo ember vagyunk. Ami kozos bennunk nagyon tobbek kozott az a csaladcentrikussag. Osszetartunk, egy csapat vagyunk.

En szepnek latom ot. Nekem o tokeletes. Szeretem mindenet. Nemcsak a kulsejet de a belso tulajdonsagait is. A legklasszabb, hogy tul vagyunk sok proban mar...es bizonyitott. O is szeret engem ugy, ahogy vagyok.

2008. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Én még nem találkoztam ilyennel környezetemben, (szüleimen kívül) és pontosan így látom ahogyan Te. Csak mesében van ilyen. Az egyik fél mindig jobban szereti a másikat, és sajnos a szerelem múlandó. A kapcsolatok nagy részében az egyik fél szerelmes, a másik csak velevan. De így is működhet a kapcsolat, de ez nem az az igazi szerelem. AZ esély rá nagyon kicsi... ezért nem is érdemes keresni.
2008. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

akkor most leírok egy igaz történetet:

a nagyim és a papám 50 éves házasság után haltak meg.

de annyira szerette a nagyim a papámat, h miután meghalt, 2 hónapra rá utána ment...

ez az igazi szeretet. a szerelem egy faszság, felejtsd el. a szeretet igazi, a szeretet örök. demagód dumának hangzik, de pl ott van a Szeretethimnusz. (Pál, Korintusiakhoz írt, mittoménhányadik levele, Biblia)

2008. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Srapnel ***** válasza:
51%

Sikerült azért kicsapnod egy több ezer éves kérdést, amire most persze nem fogsz választ kapni. :)


Azonban az élet mindig is a kompromisszumokról szól, a sírig tartó szeretet az, ami valószínű, nem a szerelem.

2008. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

szerintem a sirig tartó szeretet csak is igaz szerelemmel kezdődhetet. :D

szeirntem van ilyen hogy az ember megtalálja az ugymond igazit aki ugyanugy szereti őt mint ő a másikat. csak az a baj hogy nagyon ritka az ilyen. és tényleg a legtöbbször csak az egyik szerelmes a másik meg csak ugy velevan hogy egalább van pasim csajom aztán majd lesz valami, de nincs az a fellángolás semmi szerelem. és persze az emebr elöbb utobb feladja legalábbis a legtöbben mert ugy 30 évesen már illene valakivel lenni családot alapitani teáh t az emebr összeházasodik egy olyannal akit igazán nem is szeret. persze szereti de nem ugy. és lehet hogy 20 év és két gyerek után találkozik azzal akit igazán szeret. az élet ilyne sajnos. kemény. jo lenne ha az ember mindenképpen megtaláltá azt a nagy ő-t értitek...nem pedig csak ennyi esély lenne rá. és pont ez a bökkenő hogy mikor ugy érzi az emebr hgy megtalálta akkor kiderül hogy az a valaki meg mást szeret. ha pedig ő mást szeret akkor mégsem leeht ő az igazi mert ha ő lenne akkor ugyanugy szeretne mint én őt.

2008. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
létezik. és hidd el, egy idő után nem is lesz ez kérdés számodra.... ;)
2008. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!