Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha egy lány sokszor beszélne csúnyán, meg olyan "parasztosan"? Kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tarsasagban teszi, akkor nem jo.. Ha csak peivatban, vagy szoros barati vagy vsaladi kozegben, nem zavarna..
2014. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem zavarna
2014. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem semmi akadálya. :) én simán kezdenék ilyen lánnyal :)
2014. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a trágárság egy szintig egyáltalán nem zavar, de a parasztosan már igen. Az ilyen lányokra szoktam azt mondani, hogy addig tartottam értelmesnek, ameddig meg nem szólalt.
2014. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék ilyen lánnyal, számomra ugyanis ez taszító. Engem azért ismernek egy páran, ne égessen már le senki. Egyébként pedig van barátnőm, és ő normálisan beszél.
2014. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, van különbség a trágárság meg a parasztság között.


Ha káromkodik az nem zavar amíg nem olyan személyek előtt teszi. A parasztság már idővel zavarna.

2014. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerd
2014. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs szr a teló.szal ismerek egy ilyen lányt.sajnálom a barátját rendesen
2014. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna... 18/F
2014. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar a cél nélküli káromkodás és primitív dolognak tartom, főleg egy nő részéről.

Továbbá:

A családomban a trágárság nem elfogadott, tehát a lányt nem tudnám bemutatni a szüleimnek. A baráti társoságomban néhány otrombább viccet, poénos megjegyzést leszámítva nem káromkodunk, tehát a baráti társaságomnak sem tudnám bemutatni. A választott szakmámban a trágárság abszolút nem jellemző, tehát egy fogadásra sem tudnám elvinni, mert leégetne.

Szóval nálam egy ilyen nőnek esélye sem lenne.

Azt viszont nem tudom, hogy mit jelent parasztosan beszélni, én parasztcsaládból származom és mindenki választékosan beszél, káromkodás nélkül. Amit te parasztosnak nevezel az pont nem a parasztokra, hanem a panel tizedik emeletén rohadó városiakra jellemző.

2014. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!