Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 32 évesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen beleszerettem egy lányba. (Én is az vagyok). Soha nem gondoltam volna, de nem is lepett meg. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudja-e, vagy csak azt, hogy nagyon fontos nekem. Sokat beszéltünk, s amikor csak lehet, találkozunk - nem egyszerű, mert több száz kilométer van közöttünk. Az utolsó bulin végig eymáson lógtunk, beszélgetés közben összeért az arcunk pl.... Honnan tudhatnám, hogy nyitott?

(Ő is családos, meg én is).



2014. okt. 11. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha rajtad akarok segíteni és ha rendes akarok lenni, akkor összeférhetetlenség lenne a válaszban.

Ha családos, és te is, akkor hanyagolni kéne a témát. Mégiscsak akkor van gyereked, és neki is.

Vagy tönkre akarsz tenni két(vagy legalábbis ha a tied nem is akkor csak 1) működő családot?Na és a hűség?

De ha annyira rajta vagy a leszboszi vonaton, akkor mondd meg neki, aztán esik ahogy puffan.

2014. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, nagyon nagyon nehéz ügy. Bulizzatok még párat, keresd az alkalmat erre, és puhatolózz, de csak óvatosan és barátságosan. Az, hogy családos, az annyit számít, mint neked a tiéd. Óvatosan közeledj, mert manapság ez nem elég elfogadott és divatos dolog sajnos, nem biztos, h ő is ígí érez.

Szurkolok, nem lehetetlen, h összejön. Lassan, óvatosan egyenlőre, később érezni fogod mikor vagytok elég közel, mikor látod h ő is nyitott.

2014. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Együtt dolgoztunk, s egyre többször kellett együtt tölteni az estéket. Sokat beszélgettünk, éjszakába nyúlóan. Majd egyre több lett a munkán kívűli téma. Ő nekem amolyan pszihomókus lett, s ha mga alatt van, vagy örül, vagy akármi, akkor keres Ő is. Munkakapcsolatnak vége, de minden nap keressük egymást. Sokszor elhatároztam, h nem szenvedek tovább, nem írok neki, erre: nagyon aggódom, mi a baj? Mi van Vled? Hol vagy? (egy nap után...)Mikor nem találkozunk hetekig, úgy ölel, mintha soha nem akarna elengedni.....
2014. okt. 12. 09:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: teljesen igazad van. Találkoztam a férjével is. Nagyon szimpi, s Ő is tudja, hogy fontosak vagyunk egymásnak. Lehet, hagyni kéne lecsengeni. Most éppen ezért munkát keresek, s megpróbálok, nem találkozni Vele. Belehalok, mert eddig nem tudtam, mi az az őrület, ha valaki a mániáddá válik. Tényleg mondom, tiszta szívemből szeretem... :(
2014. okt. 12. 09:24
 5/9 anonim válasza:

Egyszerre szép és kissé torokszorító a történet, hiszen, ki tudja, hogy ő mit érez, vajon nyitott-e...???

Te mire lennél nyitott? Ha álmodozol a kapcsolat folytatásáról, mi szerepel az álmaidban? Mit szeretnél tőle, vele?

2014. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Nagyon vad álmaim vannak vele. Komolyan, néha már én is elpirulok :).

Annyit tudok, hogy nem akarom, hogy eltűnjön az életemből.

Igaz, főleg on-line kapcsolatban vagyunk, de amikor együtt, nem akarom elengedni

2014. okt. 12. 09:57
 7/9 anonim válasza:
Bocs, ha intim a kérdés, de a házasságodban minden rendben van? Mármint érzelmileg és szexuálisan is?
2014. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Érzelmileg igen, szexuálisan egyáltalán nem. Jogos kérdés.

:)

2014. okt. 12. 12:39
 9/9 anonim válasza:
Sajnos, sejthető volt a válasz. Persze, vad, "elpirulós" vágyak ott is lehetnek, ahol minden rendben van, de azért gyakoribb, hogy akkor álmodozik, vágyakozik valami, valaki más után az ember lánya, amikor nem kap meg mindent, amire szüksége lenne. :/
2014. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!