Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátnőtök megvakulna?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta (3-4 éve) szemüveges vagyok, az is maradok életem végéig, mert nem műthető a szemem. (Lézerrel se, orvos mondta) Amennyiben nem hordanám a szemüveget végképp, egy éven belül elveszíthetem a látásom.

Jelenleg külföldön élek fél éve, a biztosításom intézése még folyamatban, ahogy a munkahelyszerzés is.

Ma eltörött a szemüvegem, nem lehet megjavítani, újra pedig nincsen pénzem, ahogy kontaktlencsére se. (Odahaza biztosítva vagyok, de a biztosító nem térít említésre méltó összeget, és hazamenni sincs pénzem)

A párom "megjavította", azaz szalagragasztóval fixálta a szárat, de ez amellett hogy nem kényelmes, nem is esztétikus.

Ha fél-egy éven belül nem kapok új szemüveget, jelentősen romolhat a látásom, akár teljesen meg is vakulhatok.


Ti mit tennétek, ha a barátnőtökkel ez történne?


Tanácstalan vagyok.


Elkeseredett 20l


2014. okt. 8. 23:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%

Ha a szemem épsége múlna egy szemüvegen, akkor elmennék és szóró lapoznék, mekibe is beállnék, Wc-t is pucolnék.

Most ez mennyivel jobb hogy itt rinyálsz? Most azt gondolod valaki megszán Téged 60 ezerrel?! Bárki lehetsz, lehet teljesen másra kell a pénz....

Sajnálatunkkal nem sokra mész, hallod. Ha ez igaz, amit írtál, menjél keresni valami munkát. Semmilyen munka nem szégyen.

2014. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem rinyálok.

A párom dolgozik, nekem szombaton lesz állásinterjúm. És igen, pont a mekibe. Szóval légyszíves, ne ítélj el a tények ismerete nélkül.

2014. okt. 9. 10:57
 23/25 anonim ***** válasza:

ilyen esetekre, ha az egyikotoknek mar van munkaja, jo ha rendelkeztek egy hitlkartyval, amit szigoruan csak surgos esetre hasznalnatok, mint pl. ez...


jobb mint azon ragodni, hogy mikor kaptok kolcson....


U.I.

ha elemsz szemuveget csinlatatni elszor olvass utanna a neten a cegnek

hogy mennyire vannak jo szemuvegeik es, hogy mennyibe kerulnek


halottam olyanrol hogy 1000-1500 eurot at elkertek szemuvegekert es az ugyfel pedig duplan latott vele stb...


de amit javasolnek, muanyag lencse es titanium keret ( egy egyszerubb 50 eurobol ki kell jojjon a lencseket nem tudom mennyibe kerulnek ha nagyon eross kell , az egyszerubbek ( gyengek) kb 25e / darab)

2014. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%
akcios oldalrol nem ajanlom senkinek hogy szemuveget vegyen sem boltbol,,.... ezek nincsenek beallitva az ember pupillatavolsagahoz, a drioptria nem eleg, es egyebkent sem biztos, hogy mintket szemnek fix ugyan olyan erossegu lencse kell
2014. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nagyon durva dilemma ez a kérdés. Tényleg... Semmi pénzért nem lennék a helyedben..
2014. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!