Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátnőtök megvakulna?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta (3-4 éve) szemüveges vagyok, az is maradok életem végéig, mert nem műthető a szemem. (Lézerrel se, orvos mondta) Amennyiben nem hordanám a szemüveget végképp, egy éven belül elveszíthetem a látásom.

Jelenleg külföldön élek fél éve, a biztosításom intézése még folyamatban, ahogy a munkahelyszerzés is.

Ma eltörött a szemüvegem, nem lehet megjavítani, újra pedig nincsen pénzem, ahogy kontaktlencsére se. (Odahaza biztosítva vagyok, de a biztosító nem térít említésre méltó összeget, és hazamenni sincs pénzem)

A párom "megjavította", azaz szalagragasztóval fixálta a szárat, de ez amellett hogy nem kényelmes, nem is esztétikus.

Ha fél-egy éven belül nem kapok új szemüveget, jelentősen romolhat a látásom, akár teljesen meg is vakulhatok.


Ti mit tennétek, ha a barátnőtökkel ez történne?


Tanácstalan vagyok.


Elkeseredett 20l


2014. okt. 8. 23:43
1 2 3
 1/25 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nagyon sajnálnám és szerintem vele maradnék,még akkor is,ha amúgy nem akarnék :/

Rossz szokás.


Milyen szemüveg volt ez?

Mitől ennyire spec?

2014. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Eladnám a lelkem, vagy valamit ami ér valamit bár az pont nem ér semmit, vagy kölcsönkérnék..

Mennyibe kerül a szemüveg ?

2014. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Egyszerű hétköznapi szemüveg. Mindig rajtam kell, hogy legyen, hacsak nem alszom vagy zuhanyzom.



És most nem tudom, mihez kezdjek

2014. okt. 8. 23:48
 4/25 A kérdező kommentje:

30 000Ft a keret, ehhez jönnek még a lencsék, legutóbb 6000 volt pár éve, most ki tudja, mennyi.

De a hazaút is legalább ugyanennyi...

2014. okt. 8. 23:49
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, de ha nagyon szeretném, akkor semmi pénzért nem hagynám el. Biztos vagyok benne, hogy meg tudnánk küzdeni az akadályokkal :)
2014. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vele maradnék. De nem szánakozásból, ahogy az egyeske írta. A szemeden kívül mi változna? Semmi. Ugyanaz az ember volnál, akit a párod megismert, majd megszeretett. Ha ezért képes elhagyni, írj egy üzenetet, és elmetszem a torkát.
2014. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
0%

De mitől annyira drága?


Hülyén hangzik,de nézd meg a különböző aukciós oldalakon.

Az unokahúgomnak szintén nagyon rossz a szeme,nagyon erős kell neki és az elsőt pont egy ilyen oldalról szerezték be neki.

2014. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor azért nem olyan drága, külföldön vagytok kér az egyikőtök fizetési előleget, egyikőtök főnöke csak megérti.. Egy szemüveg egy ottani fizetés 10-ede kb..


Amúgy otthonról nem tudtok kérni Szülőktől ? Banki utalás..

2014. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
0%
Nem azt írtam,másra céloztam,de mindegy.
2014. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kisegítenélek egy szemüveg árával. Ahogy meg mondtad, hogy sima szemüveg, nem is vágna földhöz. Különösebben nem csinálnék ebből gondot. 21/F
2014. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!