Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Titeket hogy izgat fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket hogy izgat fel a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ... :)

2014. okt. 1. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Most nincs, de ha lenne........


Odamászik négykézláb hozzám, összefogja a haját, a kezembe adja és nagy boci szemekkel rám nézve azt mondja: "használj"

2014. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kiveszi a kezemből a távirányítót!
2014. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérnék.

Köszönöm :) (1# ez jo)

2014. okt. 1. 06:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi, majd nézd meg, h leszavazzák.:D
2014. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Többféle módszer is van. Először is egész nap célozgatásokat tesz, minden alkalmat megragad, hogy behajolhasson előttem, így kellemes kilátás nyílik akár hátulról, akár előröl, szóval már egész nap húzza az agyam, estére teljesen be vagyok indulva (nálunk a gyerek miatt csak este marad idő a szexre) Ilyenkor amikor konkrét akciózásra kerül a sor, már nincs szükség további felizgatásra, már mereven jövök ki a fürdőből és szét szedjük egymást. De van, hogy csak lefekszünk aludni, hozzám bújik és elkezd simogatni...először csak a kezem, majd aztán a takaró alatt az egész testemen végigkalandozik, mire már eljut a keze a szerszámig, már kőkeményen állok és nyoma sincs a korábbi álmosságnak :) ez csak kettő volt, ezek a kedvenceim ;)
2014. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon kell felizgatni, általában csak megsimogatja a farkamat nadrágon keresztül, vagy benyúl érte, vagy a popsiját dörzsöli nekem, és már állok is.


Igaz, én nagyon imádom a melleit, és ezért naponta kb. 2-3x meg szoktam cicizni, mivel szép, nagy, kerek mellei vannak, és néha abból indul a huncutság, hogy "jujj de finom, de én is kérek valamit a számba", vagy hasonló.

2014. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég ha a hangját hallom (melóban elég gáz), vagy bekerül az intim szférámba. De gondolom te nem erre vagy kíváncsi, inkább arra amikor az agyamat szokta húzni :)

Amikor közvetlenül előttem nyújtózik egyet, mint egy macska és közben odanyomja a fenekét az ágyékomhoz. Amikor teljesen ártatlan és érdeklődő arcal simogatni kezdi a melleit. Amikor észreveszi, hogy nézem és elpirul és eltakarja az arcát a kezeivel. Amikor türülközőben flangál előttem, látszólag rám se hederítve, majd szégyenlősen maga elé kap valamit, amikor a türülköző lehull.

Nem az a szégyenlős fajta, tudom hogy megjátsza, de odavagyok tőle.

2014. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!