Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a férfi - nő barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a férfi - nő barátságban? (kor/nem)

Figyelt kérdés
Csak úgy barátság: hátsó gondolatok, sex, szerelem nélkül
2010. jan. 21. 22:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

ma 11:08


Én is segítettem olyan lányoknak akiket kedveltem, de csak azért nem húztam meg őket, mert barátnőm volt és nem akartam Őt megcsalni!!! Persze mindig azt hitték, hogy milyen jó barátjuk vagyok... Ha nem lett volna barátnőm az összeset megdöngettem volna, hozzáteszem érzelmek nélkül!!!


Csak nehéz ellenállni egy olyan lánynak aki éppen krízisben van, mert mindig megesik rajtuk a szívem!


Nincs barátság...Haverkodni lehet, de amelyik lány közel kerül hozzám annak sosem tudnék ellenállni...Hacsak nincs éppen barátnőm, aki megérdemli, hogy ne b@sszam át...

2010. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze, de csak a a fiú b_zi, ahogy már írta valaki, vagy impotens. Más kérdés, hogy mi konkrétan a barátság. Sajnos én ismerek olyan egynemű barátokat is, akik simán szexelnek egymással. /Gyurcsány-Szetey, stb./
2010. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!