Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a férfi - nő barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a férfi - nő barátságban? (kor/nem)

Figyelt kérdés
Csak úgy barátság: hátsó gondolatok, sex, szerelem nélkül
2010. jan. 21. 22:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
49%
Igen. 5éve egy fiú a legjobb barátom:) Báár.. igaz, hogy úgy ismertem meg, hogy többet akart tőlem.. De megismertük egymást jobban, és rájöttünk, hogy olyan, mintha testvérek lennénk, és nem működne egy kapcsolat köztünk:D Ő most 22 éves:) és a barátommal is nagyon megkedvelték egymást szerencsére:) L/19
2010. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
64%

NEM! Egyet értek 31Ffel!

Én lány vagyok és alapjába véve sokkal jobban kijövök a fiúkkal, volt egy időszak amikor a legjobb "barátaim" fiúk voltak, mert csak bennük bíztam meg. Szinte az össze barátnőm elárult, kibeszélt, átb*szott stb, de a "fiúbarátaim" SOHA. Megbíztam bennük, mindent elmondtam nekik és ők is nekem. Éveken keresztül. Éveken keresztül tök jól elvoltunk, én pedig vakon hittem a férfi-nő barátságban, hiszen soha nem volt köztünk semmi éveken keresztül egyikükkel sem. Hülyültünk, szívattuk egymást, zenéket mutattunk egymásnak, koncertekre is jártunk, de beszéltünk szerelemről, családról, suliról mindenféle lelki problémákról, nekik elsírhattam minden szerelmi bánatomat. Nagyon sokáig így ment ez, azt hittük minden tök jó, miylen jó barátok vagyunk.

Aztán egyszer csak 2 ilyen "barátomnál" kiderült, hogy egyikünk többet érzett a másik iránt. Soha nem gondoltam volna, direkt meg is beszéltem az egyikkel, hogy ha találkozunk akkor is csak barátokként. Mondta hogy még szép. Erre egyszer csak egy sétánk után nem bírta tovább és elpanaszolta a legjobb barátnőmnek, hogy ő szeret engem, de hogy én annyira hiszek a barátságunkban. És nyilvánvaló ezért számára, hogy nem akarok tőle úgy semmit. Hatalmasat koppantam, amikor elmondta ezt nekem a barátnőm. Próbáltam úgy csinálni, mintha nem történt volna semmi, de egyrészt nem akartam bántani, másrészt meg összejöttem egy fiúval (akivel még mindig együtt vagyok már 2,5 éve:)), egymásba szerettünk és vele foglalkoztam. Közben nemcsak ettől az előbb említett fiútól távolodtunk el, hanem az összes többi barátomtól is, akikre az életemet rábíztam volna, mindent megbeszéltünk. Próbálkoztunk ápolni a kapcsolatainkat, de rájöttünk, hogy nem megy. Nekik is lett barátnőjük, ők is szerelmesek lettek. És most már szinte egyáltalán nem beszélünk. Ha összefutunk az utcán természetesen eldumálunk, hogy kivel mi van, de ennyi. Rájöttem, hogy ezek nem voltak igazi barátságok és hiába gondoltuk annak, férfi és nő között nem létezik hosszú távon igaz barátság. Egyszerűen nem. Rájöttem, hogy nekem ők nagytestvér (mert pici tesóm van), férfi- és barátnőpótlékok voltak, hiszen amikor összejöttem a barátommal minden megváltozott. Szemetül hangzik, de úgy éreztem szépen lassan, hogy nincs már szükségünk egymásra. És ők is így érezték. Amikor már nem voltunk "barátok" az elején említett srác akkor vallotta be, hogy mit érzett irántam. Egy másik legjobb "barátommal" is ekkor beszéltük meg, amit addig nem mertünk és nem tudtunk, hogy sokkal több volt köztünk barátságnál, csak elnyomtuk ezt az egészet mindvégig. Pedig soha nem történt közöttünk még egy csók sem. Csak a szokásos barátinak nevezett érintések stb. Hát persze, még hogy csak baráti...:D Mindegyikükkel azt hittük, hogy életreszóló a barátságunk meg minden és milyen jók vagyunk, hogy férfi-nő barátok. Aztán kopp, kiderült, hogy csak ideiglenesen volt szükségünk egymásra éveken keresztül. Ez van. Tanulságos.

2010. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Kedves 23:03,

az álszentség szerintem is roppant visszataszító dolog, de ebben semmi ilyesmi nincs. Vannak nők, akikre egyszerűen nem megy rá az ember. Ilyenek a női rokonok, a barátok/haverok barátnői és ugye a lány barátok.

Jelen esetben 13 éves korunk óta (12 éve) barátok vagyunk, gyakorlatilag egymás mellett nőttünk fel, és nagyon szeretem, de egyáltalán nem gerjedek rá. Olyan, mintha rokonom lenne.

Amire te - szerintem - gondolsz, az egy lényegesen lazább kapcsolat a barátságnál. Vannak lány ismerősök, akiket megkíván ugyan az ember, csak visszafogja magát, mert vagy akkor vagy később problémás helyzet adódhat belőle, de egy barátságban már nincs ilyesmi.

De ez nyilván csak az én véleményem.


Üdv:

23:39

2010. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Sajnálom, hogy le lettek húzva azok a vélemények, akik szerint nem működik.

Szerintem sem!

Látszik a válaszadók korából, hogy a naivabb korosztály gondolja működőképesnek ezt a fajta kapcsolatot...

Tanulságos statisztika!

Köszönöm szépen.

L/31

2010. jan. 24. 10:51
 35/42 anonim ***** válasza:

Már én sem:S

Volt egy nagyon jó fiú barátom,mindent megbeszéltünk,de aztán mind2en szerelmesek lettünk:S

Szakítás után már nem beszéltünk olyan sokat,majd egyáltalán nem:S 2éve azt sem tudom,hogy mi van vele:S

Az érzelmeknek nem lehet parancsolni..

20/L

2010. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

már 4 éve van egy lány akinek mindent elmondok és ő is nekem, tanácsokat kérük/adunk egymásnak


16/L

17/F

2010. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

igen :D

én 16L ő 19F

2010. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik sajnos a férfiak csakisa péniszükkel gondolkodnak. lánykoromban azt hittem van ilyen ,hamar rájöttem hogynem létezik ilyen4
2010. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

én igen =) 19/l

nekem is volt egy nagyon jó fiú barátom, szakításoknál mindig ő szedett össze és öntött belém lelket, és nagyonsokat segített, főleg mert lányoktól nehezen viselem az ölelést és a vigasztalást. és soha nem merült fel, hogy bármi több is legyen köztünk =) csak az egyetem miatt most már csak keveset tudunk találkozni, ennek ellenére a mai napig tartjuk a kapcsolatot és nagyon szeretjük eggymást, mint barát.

2010. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 kateamstrong ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy nagyon jó fiú a barátom folyton együtt voltunk, mindent megbeszéltünk egymással, és mások szerint nem csak barátság volt köztünk, de ezt én akkor még nem éreztem. Aztán összejöttem a haverom legjobb barátjával és észre vetem, hogy szinte egy szerelmi háromszögbe élek. Szakítottam a pasimmal és bevallottam a haveromnak, hogy szeretem, azóta se beszéltünk, pedig ez már több mint egy éve történt.....)=

Szóval szerintem nem létezik igaz barátság ellenkező nemüke között, mert az egyik egy idő után úgyis töbet kezd el érezni a másik iránt.

Lány/18

2010. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!