Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a férfi - nő barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a férfi - nő barátságban? (kor/nem)

Figyelt kérdés
Csak úgy barátság: hátsó gondolatok, sex, szerelem nélkül
2010. jan. 21. 22:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Hiszek!:) 3 éve egy csaj a legjobb barátom. Mindent megbeszélünk, bízom benne, ő is bennem.:) más szerint járnunk kéne már rég, de nekem eszembe sem jut, nem is gondoltam még rá. Szerintem ő sem. Remélem, mert ez így jó, ahogy van! :)

17F

2010. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 23:39!: A velünk született természetes ösztönök legyűrik az irányított érzelmeket, ami jelen esetben azt jelenti (ahogyan azt már itt többen is megfogalmazták), hogy előbb-utóbb valamely fél részéről a lelki kötődés fizikai vonzalomba fog átcsapni. A férfiak szexuálisan túlfűtöttek, a nők ilyen szempontból naívak, a bu*ik meg szimplán nem tekintik prédának a másik nemet. Bizonyára akadnak kivételek, de nagy általánosságban azért nyugodtan ki merem jelenteni, hogy a férfi-nő igaz barátság bizony szerintem nem létezik! Remélem kaptál választ.

/Ja! Az álszentség csúnya dolog tudtad?/

23:03

2010. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Igen. A legjobb barátom nő, és soha az életben nem volt ilyen nagyszerű barátom.

F/26

2010. jan. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen nem létezik ilyesfajta barátság...


Sokan írták, hogy nagyon jó barátok, meg ilyenek...


A baj csak az, hogy azért nem akarja megmondani a "szerelmesebb" fél az állítólagos "barátjának", hogy szereti Őt mindennél jobban, mert fél, hogy onnantól fogva lassan elmúlik a barátság...


A volt pasi nem tartozik a legjobb barát szerepkörébe, hiszen már szexuálisan több volt, mint barát, csak megmaradt a jó viszony, amit az ember azért tart fenn, mert titokban vágyik még a volt partnerre(legalább az egyik fél), a másik fél pedig elhiszi, hogy csak barátság van közöttük...


A lánynak akinek több fiú barátja van annak üzenem, hogy a fiú barátai egytől-egyig, megdugnák...Ha nem hiszed kérdezd meg tőlük, hogy lefeküdnének-e veled...80%-uk kapásból rávágná, hogy IGEN, a maradék 20% pedig azonnal tagadna, de titokban már vágyott rá!!!


Sokan összekeverik a barátságot a haversággal...

Vannak akik csak szimplán "barátságból" szexelnek...

Ebbe már nem megyek bele...


Sajnálom, hogy némelyek mennyire naivak és tapasztalatlanok tudnak lenni!!!


Már előre tudom, hogy le leszek hurrogva, de nem bánom...

Már csak azért sem, mert legbelül tudja mindenki, hogy sajnos igazam van...


Megkérem a fiatalabbakat, akik még szexuálisan nem értek meg, hogy ne írják, nekem válaszba, hogy igenis létezik barátság...Tudom létezik! Gyerekkorban kisfiú és kislány között, mert Ők még szexuálisan nem érettek!!!

De a kérdés Férfi és Nő közötti barátságra utal...

2010. jan. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Lemaradt...31/f
2010. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Amikaa ***** válasza:
77%
Én addig hittem benne, amíg bele nem zúgtam a legjobb barátomba...
2010. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Létezik.

Én egy iszonyú kövér csaj vagyok és ki merem jelenteni, hogy egyik fiú barátom se fog belém szeretni, mert nem vagyok a zsánerük. És jó sok van, legalább 4 is, elég közeli a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, nagyon jól megvagyunk, sok-sok éve.

Páromat se zavarja, mert tudja, hogy nem sok férfinak van ilyen ízlése, mint neki. Ráadásul szinte mindnek van tartós kapcsolata.

2010. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
41%
Igen. L/14
2010. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
49%

Igen:)

Összes barátom fiú (2 kivétellel) és a legjobb barátom is egy tőlem 1.5 évvel fiatalabb fiú. Vagy 20 centivel magasabb mint én, ezért is pl ő látszik kettőnk közül idősebbnek :) Nagyon szeretem, de soha nem merült fel semmi több barátságnál :)

2010. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
bocsi, ez lemaradt : 18 / lány :)
2010. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!