Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hogyan felejtsem el a "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan felejtsem el a " nagy Őt"?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy sráccal, aki kicsit messze lakott tőlem 2 hónap után szakítottunk. Azt mondta neki gond ez a távolság. Mondta h soha nem felejt, de mégis talált magának csajt. Mindig azt mondogatja hogy találjak magamnak mást. Szoktam látni a kiírását, és nagyon szereti a barátnőjét. De közbe engem is hiteget, hogy még együtt leszünk, és hogy szeretne velem lenni. Tudom hogy el kellene felejteni, és akarom is de nem megy. Valami köt hozzá. És néha úgy csinál mintha leszarna, de rá 5 perce meg irkálja hogy nagyon fontos vagyok neki.
2010. jan. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
1. lépésnek talán töröld le msn-ről!
2010. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szép tőle, hogy hiteget. Semmi nem garantálja, hogy később is együtt szeretnétek majd lenni, de nem lehetetlen, megtörténhet.
2010. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencsésen sikerül átvernie téged, akkor egy titkos kapcsolatot össze fog veled hozni még, valószínűleg csak arra kellesz neki...
2010. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínű hogy csak talonba vagy neki,ha nincs más jó leszel te is.....nem sérti ez büszkeséged?....hagyd a francba!
2010. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!