Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Folyton féltlkeny vagyok mindnekire. Pedig nincs rá okom. Nyomozok pedig ez szánalmas. Az exére vagyok a leginkább féltékeny...! Mit tegyek?
2010. jan. 21. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
megértelek. én is ilyen voltam, vok. de ez előbb - vagy utóbb, mindent felemészt, téged, és a kapcs. ot is. :S
2010. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült legyőznöm a féltékenységemet. :) Mindig arra gondoltam, hogy most velem van és engem szeret, nekem is volt másik párom...
2010. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nyomozaskor nem akadtal semmi gyanusra akkor lathatod hogy nincs alapja
2010. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szavaidból azt veszem ki hogy távkapcsolatról van szó, legalábbis távol lakhattok. Az már egy jó jel sztem a kigyógyulás felé hogy elismered hogy oktalanul vagy féltékeny. Próbálj meg több időt szentelni a barátodra/barátnődre (nem derül ki hogy lány vagy fiú vagy-e). Ha tudod h szeret, akkor ne foglalkozz a féltékenységeddel, ha mégis előjön az érzés próbálj valami másra gondolni, gondolj a kettesben boldogan eltöltött napjaitokra, érzéseitekre és rá fogsz jönni hogy ha valóban téged szeret, akkor a féltékenységnek nincs helye a szívedben :)
2010. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon be kell tápolni, legyen nálad mana és heal növelő cucc is, meg jó pajzs, mert lehet erős lesz a féltékenység, meg lehetőleg távoli és közelharci fegyver is. Közelharcira inkább az egykezeset ajánlom, mert könnyebb, és ezáltal gyorsabban többet tudsz bevinni, meg nem kell hozzá akkora erő.
2010. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!