Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg srác miért van oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg srác miért van oda a magamutogató, mindenkivel flörtölő lányokért?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy "hát de csak egy éjszakára kellene nekik", mert nem, többnyire szabályosan bele vannak esve az ilyenekbe, hiába felszínesek, hiába csak egy kirakat az egész csaj, hiába nyalja még körbe rajta kívül egy tucat srác. A többség valahogy az ilyeneket preferálja bármilyen más lánnyal szemben.
2014. szept. 12. 21:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
De azok nem férfiak kedves! :)
2014. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ja persze, mindig van valami hülye válasz... De az nő, aki a mobilját bújja? Hogy van ez?
2014. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ja ezt én is elmondhatom neked... "mindig van valami hülye válasz" :)
2014. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nézz körül hány selejt járkál odakint, nagyon sok férfi mármint ha annak lehet nevezni teljesen ellányosodnak az alakjuk a kinézetük minden csak nem férfias.


A nő az nő marad ők általában nem szoktak elférfiasodni :)

Így világos? :)

2014. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

22-es!


Egy nőtől az már szánalmas, de nő marad attól még.

De a férfiaktól nem csak szánalmas hanem gyerekes is, és hát jópárnak borzalmas az öltözködése is, némelyiknek vékonyabb a lába meg a karja mint egy lánynak...

2014. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a telefonomat bújni. Szemezni? Hogy, ha rám sem néznek? Aki rám sem néz, annál minek kezdeményezzek?
2014. szept. 12. 23:02
 27/32 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz h rád sem néznek? Bújócskázol? Így nem tudom elképzelni mi lehet veled a gond? Valahol esetleg egy kép rólad? vagy nem mered?
2014. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Bújócskázom? Az mi? Az utcán ránézek férfiakra, szemeznék én, de fel sem tűnök nekik. Előttük kéne esetleg ugrálnom? Nem küldök képet, főleg, hogy semmi köze a kérdéshez annak, hogy én hogy nézek ki.
2014. szept. 12. 23:16
 29/32 anonim ***** válasza:

okés nem muszáj.

De attól még lehet hozzá a külsődnek nagyon sok köze...

sok sikert

2014. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kérdező hallgasd végig!


VALAKINEK EZ SZÁMÍT:

[link]


26F

2014. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!