Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik és talán én is neki. Nem tudom mit csináljak hogy egyről a kettőre tudjunk lépni? Túl visszafogott és nem könnyű "elcsábítani"...

2014. szept. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
kend be magad csokival(a kedvencével) és egyből megszeret téged
2014. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit több információ a körülményekről segítene. Honnan ismered, mikor találkoztok, stb.
2014. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Évfolyam társam, 18 éves ő is és én is és mint barátok jóban vagyunk és együtt megyünk haza minden nap
2014. szept. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!