Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg srác miért van oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg srác miért van oda a magamutogató, mindenkivel flörtölő lányokért?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy "hát de csak egy éjszakára kellene nekik", mert nem, többnyire szabályosan bele vannak esve az ilyenekbe, hiába felszínesek, hiába csak egy kirakat az egész csaj, hiába nyalja még körbe rajta kívül egy tucat srác. A többség valahogy az ilyeneket preferálja bármilyen más lánnyal szemben.
2014. szept. 12. 21:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Általában igaz az emberekre, hogy az jobban kell, aki másnak is kell... versenyszellem.

Amúgy meg valószínűleg tényleg csak szexre kellenek nekik.

2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
csak a jellem gyenge emberkéknek jönnek be, nekem az ilyen semmit mondó nők nem mozgatják meg a fantáziámat, ahogy mondtad dugni jó, am nem is fordítanék az ilyen nőkre kifejezett figyelmet, épp annyit h megdughassam max és kész
2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj? Az, hogy ők nyitottabbak és lazábbak.

Ti meg elérhetetlenek vagytok, szinte megközelíthetetlenek. ÉS várjátok a csodát.

2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Na mesélj babám mi a baj, mond el nyugodtan h mi bánt.
2014. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ha úgyis az ilyenek után fut a többség, akkor mire fel legyek nyitott? Kinek? Milyen alapon, ha nekik ez kell, én pedig nem vagyok ilyen?
2014. szept. 12. 21:54
 6/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk oda értük! (Én nem)

De egy patront megérnek! :)

2014. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mondogathatjátok, hogy csak szexre kellene, de én abszolút nem ezt tapasztalom.
2014. szept. 12. 21:56
 8/32 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem érted a lényeget...

Vagy még túl fiatal vagy.

2014. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Mert mi a lényeg? Nem vagyok már annyira fiatal...
2014. szept. 12. 21:59
 10/32 anonim ***** válasza:

Miért hány éves vagy?


elvesztek a tömegben , sőt nem is akartok kijönni belőle mert jó ott mert ott nem bámulnak nem ti vagytok a központ nem titeket bámul mindenki.

Egyébként a zárkózottság a baj, nem is veszitek észre de ridegek vagytok, odanézni is alig mertek, nemhogy a közelébe kerülni, elébe kell menni, ha nem mész sehová még bevásárlóhelyekre sem, ahol sok az ember és nem nézelődsz nem nyitsz senki felé akkor hiába várjátok a csodát.

2014. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!