Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg srác miért van oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg srác miért van oda a magamutogató, mindenkivel flörtölő lányokért?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy "hát de csak egy éjszakára kellene nekik", mert nem, többnyire szabályosan bele vannak esve az ilyenekbe, hiába felszínesek, hiába csak egy kirakat az egész csaj, hiába nyalja még körbe rajta kívül egy tucat srác. A többség valahogy az ilyeneket preferálja bármilyen más lánnyal szemben.
2014. szept. 12. 21:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Sok helyre eljárok. Szívesen elbeszélgetek bárkivel. Akkor...?
2014. szept. 12. 22:13
 12/32 anonim ***** válasza:
Ja, az ilyen ribik után futnak, aztán itt nyavalyognak, hogy megalázták őket a gonosz lányok, amikor akartak tőlük valamit.
2014. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Akkor is lehet valami probléma a viselkedéseddel, de a miértre nincs válasz mert ahhoz ismernie kéne téged az embernek.

Bevallom h a külsőddel is adódhatnak gondok. És lehet h amit te ésszerűnek tartasz és normálisnak vagy logikusnak az korántsem az.

2014. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Existone de ismerős volt ez a név, ez már nosztalgia Trance zene :)
2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs baj a külsőmmel. Hetente legalább kétszer edzem, nőiesen öltözködöm, igényes vagyok a hajamra, mindenemre. Bár igaz, nem rakom ki semmimet, még képeket sem ha kell, ha nem...
2014. szept. 12. 22:20
 16/32 anonim ***** válasza:
A fenébe, azt hittem senki nem ismeri :)
2014. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

akkor passz...


Marad az hogy fiatal vagy és peches vagy rosszakat fogtál ki, rossz helyen laksz, vagy szerencsétlen vagy.

Nekem nagyon sok barátom van akiknek nem ez a magamutogató csiricsáré barátnője van.


De én se a környezetemben találtam magamnak barátnőket sohasem, mert erre vagy foglaltak voltak vagy zakkantak.

2014. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
és hány srácot pattintasz le? hánnyal szemezel? mennyi labdát dobsz fel ha ismerkedni akarsz. Egy olyan csajhoz aki rá se néz az emberre csak a telefonját bújja nem nagyon mennek oda. 27f
2014. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ú 18-as ez a telefonos dolog tényleg nagyon szánalmas már.


És az a baj h nem csak a 15-18 éveseknél van ez , sajna kiterjedt 30-ig is, de kegyetlen mennek előre sem néznek csak azt a hülye telefont nyomkodják beteges.


Egyszer egy nagy szupermarketben direkt megvártam mi lesz, megálltam a bevásárlókocsival közel a pultokhoz vagy mi az,. a csaj jön még mindig jön ésa a telefont nyomkodja még mindig jön egyszer csak beüti a lábát telefon repül, és jön a felháborodás :) Volt egy kis vita De megérte :)

2014. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Na ne mondjuk már, hogy csak a nők vannak belecuppanva a telefonjukba... Mivel nekem butafonom van, van időm bámulni az embereket a buszon, és nem csak a lányok vigyorognak a telójukat szorongatva.
2014. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!