Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikini számra szakítani?

Figyelt kérdés
Nos, ez nem az én ügyem, hanem egy jó barátomé és ő nincs ide beregizve, mert nincs netjük és kérte, hogy kérdezzem helyette. Na szóval 4 hónapig volt együtt a legjobbam a barátjával, de később a legjobbam egyszer megcsalta, de nem akartam, csak úgy, na mindegy, elgyengülés volt. Szóval ez bejutott a barátja fülébe, aki nagyon szerette és teljesen tanácstalan volt és mégsem akart vele együtt maradni ezek után, ezért éjjel elment hozzá és elénekelte ezt a számot... A barim sírt, mert szerette és most nem tudja mit gondoljon. Szerintem a barátja is össze jönne vele még, csak a barim most nagyon megijedt, hogy biztos nagyon haragudhat, ha ennyire nyomatékosította.
2010. jan. 18. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
azaz a kérdés, sztetek van még esélyük az újrakezdésre?
2010. jan. 18. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem te vagy az akiről feltetted a kéldést...le is buktál

Na szóval 4 hónapig volt együtt a legjobbam a barátjával, de később a legjobbam egyszer megcsalta, de nem AKARTAM...

2010. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"de nem akartam, csak úgy, na mindegy"-->elárultad magad:D

na de semi közöm hozzá végülis:)

am ha még a bnőd szereti akk nyomuljon rá és a srác úgyis haggya ha még akakr vmit ha nem akk meg nemveszitett semmit:D

2010. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem akarok kötekedni, de ez tényleg olyan kérdés amit itt kell feltenni?
2010. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jajj ne már... tényleg nem én voltam. xd am meg tényleg mindegy... nem ez volt a kérdés, de mondom nem én voltam.
2010. jan. 18. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha megcsalta(d), akkor nem is szerette(d) igazán, úgyhogy akkor minek ezen rágódni???
2010. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Megüssem, vagy ne üssem? Azon tűnődtem..."
2010. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üsd meg!!
2010. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!