Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képesek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek az emberek tisztelni más privát-szféráját?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a rengeteg kérdésre, ami úgy kezdődik, hogy "Belenézem a mail-jébe...", "Elolvastam az sms-ét..". Hát én nem vagyok egy hirtelenharagú valaki, de ezen a ponton b.asztam volna ki a csajt. Ez szerintem tiszteletlenség. Szerintetek?
2010. jan. 18. 01:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én vagyok a fura, hiszen én nem szoktam nézni a mailjeit, az sms-eit, semmit. Egyszerűen nem érdekel. Megbízom benne, tudom, hogy szeret. Ennyi.
2010. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy fura valaki vagy sem!

Egy a lényeg... Ha két ember együtt van(párkapcsolatban), akkor nincs mit takargatniuk egymás elől, ha meg van, akkor magára vessen!!!


Az Én barátnőm sem engedi, hogy nézegessem a telcsijét, viszont tudom, hogy már egy jó ideje túl van a barátságon az egyik kollégájával, de miután nem pillanthatok bele a telcsijébe, így nem tudok bizonyítékot szerezni, nyilván nem véletlenül dugdossa előlem a telefonját...


És valszeg soha nem derült volna ki, ha nem nézegetem meg a netes beszélgetéseiket...


Én azt sokkal undorítóbbnak tartom, hogy képes valaki a párja háta mögött egy másik emberrel kapcsolatot létesíteni és utána Én vagyok a szemét, mert a gyanúm beigazolódni látszik(mert nem vettem a fáradságot utánajárni)...

Ha nem takargatná a dolgait qrvára nem érdekelt volna, hogy miket csinál, de mivel saját magát buktatta le a fene nagy titkolózásával, így Én jogot formáltam arra, hogy kiderítsem mi újság valójában!!!

És, ha ez azzal jár, hogy átgázolok a "privát-szféráján", akkor átgázolok...

Amúgy, ha valakinek szüksége van a "privát-szférájára", akkor minek tart fenn állandó párkapcsolatot?!

Akkor csak kurogasson jobbra-balra, ne a másiknak okozzon fájdalmat...

Párkapcsolatban nincs magánélet!!! Magánéletet a magányosok élnek!!!

2010. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!