Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajokat tisztelni? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokat tisztelni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Régen tiszteltem a nőket, lányokat, de aztán a sok csalódástól egyre jobban nem tisztelem őket. Nem magamtól lettem ilyen, ezt ők érték el. Csak egy olyan lányra vágyom, aki szeret, tisztel, de nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy tartós kapcsolatot keresnek, a nagy lóf@szt... Nem nézek rosszul ki, sőt..Ennek ellenére ha meg többet akarsz, sz@rnak rád. Még arra sem méltatják az embert, hogy válaszoljanak... Így mit várnak? Pedig nem egy szépség verseny győztes egyik sem.Mit várnak: kedves, aranyos, megbízható, őszinte?? B@szhatod, hiába vagy az.. Nem kellesz. Már úgy érzem, hogy többségük egy kígyó, élősködő teljesen megbízhatatlannak tartom a legtöbbet, 95%uk csak a külsőségekre megy, pénzre, divatra.

Csak képmutatás amit mondanak.

Van aki megcáfol?


2011. jan. 6. 14:03
1 2
 1/20 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Sajnos sok ilyen nő van, biztosan csak ilyennel találkoztál eddig:(

De szerencsére nem mind ilyen, csak ritka az, aki meg is felel:)

2011. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Egy nőt se tisztelj amíg meg nem érdemli!!!

Ithhon nálunkk vannak a legszebb nők ,de a legnagyobb k... is...

Szal a nőknek ki kell érdemelni a tiszteletet és a bizalmat!!!

2011. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom, b@sszus, de most érted, nem ezt várnád egy olyan csajtól, aki "komoly kapcsolatot keresek..." és még tényleg nem szép. Csak azért választottam őt, mert gondoltam normális. Vagyis őket...B@szod, egyik sem válaszol.
2011. jan. 6. 14:10
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Jól teszed. Ha nem tiszteled a nőket, sokkal több esélyed van bármire.
2011. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Én 1 éve vagyok a barátommal de ő még mindig nem adja meg a kellő tiszteletet nekem!És hidd el ez az amit szeretnek a nők!! JÓ! Egyik nő se türi azt ha bántják stb...De jobb ha egy nőt alábbvalóbbnak trtasz magadnál.Kéresd egy kicsit magad és majd ő fog futni utánad!A nők elvárják ,hogy a pasik kiharcolják őket maguknak.Nálad ez pont forditva legyen!
2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ha a nő nem tisztel még,mert korai,kezd el te,aztán ha ő is fog tisztelni,akkor kitarthatsz a tisztelés mellett..szerintem,de azért az elején a nő is lássa..
2011. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

rossz helyen keresgéltél, megbántottak, most dühöngsz. ezt megértem, és remélem, hogy ha kicsit alábbhagyott a haragod, akkor tiszta (tisztább) fejjel fogod látni mindezt.

az, hogy olyan nőkkel találkoztál, akik nem érdemelték meg, nem jelenti azt, hogy mindegyikük ilyen. csak még TE nem találtál ilyet.


és erről az esetről eszembe jutott egy naplókivonat, egy ismerősöm tollából:

"A nők bár nem tudnak gondolatban olvasni, de azt egy vasajtón át is megérzik hogy te mennyire vagy tisztában magaddal. Mennyire tudod, mit akarsz az élettől. Mit akarsz elérni. Mit akarsz adni. Mit fogsz magad után hagyni. Azt kéred-e, amire vágysz. Mered-e azt kérni, amire vágysz. Mert ha nem, ha muszájból élsz, ha muszájból kelsz fel reggel az ágyból, muszájból dolgozol, akkor akár abba is hagyhatod az olvasást és lelkileg felkészülhetsz rá, hogy az életed többnyire magányosan fog eltelni. Jó reggelt! Ha nem akarsz fölös köröket futni, előbb magával az életeddel kezdj valamit, ne mindjárt a nőkkel!"


a társkeresés egy hosszú kiképzés, aminek a végén leszel annyira képzett, hogy ki tudd szűrni a nem neked való egyedeket.

persze megteheted, hogy ezentúl semmibe veszed a lányokat, és te is csak kihasználod őket (amivel egyébként magadhoz hasonló, mérges csajokat is generálsz majd, fenntartva ezt az örök körforgást), de ez az amit valóban akarsz...?

2011. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy kicsit gyors vagy? Én még sosem ütköztem ilyen problémákba. Engem (legalábbis látszólag) mindenki tisztel, legalábbis olyan szinten ahogy az elvárható a kapcsolat adott pontján...

Szerintem függetlenül attól, hogy milyen iskolába jár/t, vagy, hogy hogyan is néz ki lehet egy nő megbízható, szerethető és tisztelhető és ő is ugyan ezeket érezheti irántad...

Szóval ismét leírom. Nem lehet, hogy egy kicsit gyors vagy és hamar dobod őt/őket a "mély vízbe"?

Most, hogy így belegondolok, ha egy lány akit nem is olyan rég óta ismerek ilyennel jönne nekem, hogy hát ő komoly kapcsolatot szeretne.. Hát eléggé megdöbbennék és még az is lehet, hogy ugyan így reagálnék rá , mint ahogy veled teszik...


"Már úgy érzem, hogy többségük egy kígyó, élősködő teljesen megbízhatatlannak tartom a legtöbbet, 95%uk csak a külsőségekre megy, pénzre, divatra. "

". Nem nézek rosszul ki, sőt.."

Ez a kettő mondat ellentmondásos. Ha te jó pasinak találod magad akkor a külsőség és a divattal semmi gond nem lehet... Tehát már csak a pénz hibádzik, de nem említetted, hogy hiánycikk lenne...

2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Külsőségeken nem a külsőmet értettem, hanem a divatot, a kocsit, a képmutatást, a kétszínűséget.


Lehet azzal van a baj, hogy énnekem a tisztelet még a fontos dolgok közé tartozik. Egy nőt, ha ismerkedek, ha nem is úgy, mint egyedet, de mint embert tisztelek, és legalább annyit megtennék, hogy válaszolok, még ha baromira ellenszenves is...

2011. jan. 6. 14:50
 10/20 A kérdező kommentje:
23 vagyok, de régen nem voltak ilyen gondok. Nem értem, mit gondolnak magukról az emberek. Volt normális kapcsolatom, de végül is benne is csalódtam. Egyikükben, de benne hatalmasat. Megcsalt egy közeli rokonommal. Lassan már kezdeményezni sem vagyok hajlandó. Nem azért mert nem merek, hanem mert egyszerűen nem érdekel.
2011. jan. 6. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!