Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajokat tisztelni? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokat tisztelni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Régen tiszteltem a nőket, lányokat, de aztán a sok csalódástól egyre jobban nem tisztelem őket. Nem magamtól lettem ilyen, ezt ők érték el. Csak egy olyan lányra vágyom, aki szeret, tisztel, de nem találok ilyet. Hiába mondják, hogy tartós kapcsolatot keresnek, a nagy lóf@szt... Nem nézek rosszul ki, sőt..Ennek ellenére ha meg többet akarsz, sz@rnak rád. Még arra sem méltatják az embert, hogy válaszoljanak... Így mit várnak? Pedig nem egy szépség verseny győztes egyik sem.Mit várnak: kedves, aranyos, megbízható, őszinte?? B@szhatod, hiába vagy az.. Nem kellesz. Már úgy érzem, hogy többségük egy kígyó, élősködő teljesen megbízhatatlannak tartom a legtöbbet, 95%uk csak a külsőségekre megy, pénzre, divatra.

Csak képmutatás amit mondanak.

Van aki megcáfol?


2011. jan. 6. 14:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Mire gondolsz? Hogy viselkedik veled? Csak érdekel, neked mi az elvárásod.

2011. jan. 6. 14:57
 12/20 anonim ***** válasza:

Tisztelni kell őket , de akkor is éreztetni kell velük hogy ki a goré!!!!

Én 25F vagyok nemtagadom hogy szeretem tenyeremen hordozni a nőket és csak kényeztetni őket!!!DE tudni kell hol a határ!!!Sokat törödsz velük hamar megunnkak,magadat és édekeid mindig többre tartsd mint a nőkét...Nem azt írom hogy bánjál velük ugy mint a kutyákkal csak annyi hogy érezzék hogy igen is írányítani kell őket!

És sose mondjad nekik hogy tiszteled és szereted őket...

Én az sz.-betűs szót már csak a feleségemnek akarom kimondani ha lessz olyan... addig feleslegesen senkinek sem....

2011. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ezt akár én is írhattam volna, szóról szóra. üdv a klubban?! :) :(
2011. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A csajokat nem tisztelem, de igazán szóba sem állok velük, viszont a Nöknek minen tiszteletet megadok, ami csak Tölem telik.


Ne foglalkozz az ilyenekkel, majd pár év múlva úgyis látod, hogy egyedülállóan szidnak minden férfit vagy egy narkós mellett élnek aki üti öket vagy esetleg kifognak valami öreg pénzes rókát.

Mindegy melyik, de az ilyen sz@r embereknek csak a pofájuk lesz nagy egész életükben, de sem egy normális kapcsolat, sem egy csipetnyi boldogsát nem jut nekik.

2011. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10%

ha már ezt észrevettétek,nem kell hangoztatni. két okból is

1.én nagyon szeretem a könnyen kapható pénzre menő rib.ncokat,és még sok férfitársad is.és ugye milyen jó is az amikor egy idegen punciba vagy benne:)

2.ha lenne egy csöpp eszed akkor tudnád,h úgy a legkönnyebb hülyíteni vkit,ha lenéz és ki akar használni,mert te ezt már tudod,akármit is csinál,tudni fogod,h mire megy ki a játék.ennél nagyobb lépéselőny nem kell sehol!!!!ezzel csak élni kell te idióta!!!mint a nőknél,mint az üzletben.


nem kell sírni,ha vki koszfészek,akkor nem kell vele foglalkozni,ilyen egyszerű.

2011. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez sok mindenen múlik.Lehet ,mhogy ezek a lányok előtte sok köcsög pasival találkoztak.

És ez fordítva is!

Mindenkinek megvan a társa ,keresgélj.Ne akard görcsösen majd jön magától.

2011. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt cáfolom. Hidd el, úgy fogsz tudni normális, érett párkapcsolatot kialakítani, ha ezeket az attitűdjeidet felszámolod.


Nem férfiak és nők vagyunk legelőször, hanem EMBEREK. Tanuld meg az embert is látni a másik félben, bármiféle kapcsolatba kerülj is vele.


Hidd el nekem, hogy mocskos, hazug, számító, rossz, kevésbé rossz, jó, kevésbé jó: férfiból, és nőből is van szép számban egyaránt.


Mennyi ember él a Földön? Te eddig hánnyal ismerkedtél össze? Ne általánosíts pusztán a saját rossz tapasztalataid alapján, bármennyire is nehéz megállni.


Jó ember, és kevésbé jó is, előfordul férfi és női bőrben is szép számmal.


Ne legyenek ilyen erős előítléteid a nemekkel szemben. Emberek vagyunk, férfiként és nőként egymás segítőtársai, nem pedig ellenségei. Attól, hogy eddig a rosszba nyúltál bele, még nem lehet rossz mindenki, akit még nem is ismersz.


Valamint, ha kapcsolatba kerülsz egy nővel (bármiféle, akár pár, akár baráti, bármilyen kapcsolat), tanuld meg az embert is meglátni benne, és a nőt is.


Én találkoztam már aljas férfiakkal, bizony. De nem gyűlölöm a férfi nemet. És bizony aljas nőket is láttam már. EMBERBŐL előfordul minden féle.


Remélem érted, mire gondolok.


Javaslom Neked Müller Péter egy írását is a nemek közti ellentétekről. "Te, vagy Ti?" - erről szól az írás, tanulságos lenne ehhez a témához.


Üdv, L, 23

2011. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem szabad általánosítani és valakinek a hibája miatt egy egész nemre vonatkozóan általános megállapítást tenni. Azokat a Nőket, akik ezt megérdemlik - a nagy többségük ilyen - tisztelni kell és megbecsülni.
2011. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én is lány vok. én elvárom,h tiszteljenek,de ugyan ezt nekem is kell adnom.ezen kívül szerintem nagyon fontos nekünk lányoknak felnézni a pasinkra. mindegy h miben.valamit keresnünk kell. ha nem tud felnézni egy csaj a barátjára,veszett fejsze. de szerintem is mindent a csajok rontanakel. van egy csomó pasi ismerősöm,aki azért bánik csúnyán a csajokkal,mert megbántották,átverték, megalázták más lányok. ugyh szerintem akkor normális egy kapcsolat, ha a lány elhiszi, h az ő pasija a legjobb(valamiben,nem kell mindenben) és imádja,dícséri felnéz rá. ezáltal a pasi is rájön,mennyire tisztelik és ő sem lesz bunkó a csajjal.
2011. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Jó gondolatok!
2011. jan. 10. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!