Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képesek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek az emberek tisztelni más privát-szféráját?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a rengeteg kérdésre, ami úgy kezdődik, hogy "Belenézem a mail-jébe...", "Elolvastam az sms-ét..". Hát én nem vagyok egy hirtelenharagú valaki, de ezen a ponton b.asztam volna ki a csajt. Ez szerintem tiszteletlenség. Szerintetek?
2010. jan. 18. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
hááááát ha nekem olvasnák el a leveleimet énsem örülnék neki és nem azért mert bármi rossz van bennük.. de ezenfelül énis szeretem olvasgatni a barátom leveleit nem bizalmatlanságból csak kíváncsiságból.. :D
2010. jan. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem illik, de az ember egyik legalapvetőbb tulajdonsága a kíváncsiság. :P
2010. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta nézegette a telefonomat az iwiw-emet myvpi-et mail-t.Sőt még a különböző focis fórum hozzászólásaimat is.Szóval gáz volt.Párszor szóltam.Utána még megszopattam.Majd miközben csüngött a száján kidobtam.Tudom kicsit bunkó voltam de másképp nem tudtam volna lerázni mert nagyon ragaszkodott hozzám.
2010. jan. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki így jön rá az meg is érdemli... Szvsz. Igazad van tiszteletlenség, de még ha csak az lenne...
2010. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először randiztam szilveszterkor egy sráccal! 4 napot töltöttünk egy hotelban,ő hozta a laptopját, én a modemet! Arról írtam sms-eket. A legjobb barátomnak ezt írtam: Nagyon hiányzol XY! 1 hétre rá(már itthon voltam) jön egy üzi a sráctól,detto ezzel a szöveggel. És a kérdés: Miért hazudtál, miért nem mondtad meg hogy van valakid? Amúgy boccs, de ha már benne maradtak az sms-eid a gépemben, gondoltam elolvasom őket!! Na ez milyen? Azóta nem hiszi el, hogy nincs párom! Szóval okádéknak tartom ezt a kutakodást! Buktam egy faszit, akibe 12 éve szerelmes vagyok, mert félreért egy köc*ög sms! faxa
2010. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem barinőm alapból megadta a jelszavát, néha belenézek

bár nem értem, miért

2010. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok még... mondtam, hogy változtasson jelszót, de szerinte így mutatja ki, hog 1000%.ig bízik benenm

mondtam erre nincs szükség.. kipróbáltam, jelszó ua.

2010. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Velem még nem történt ilyen, mivel mindig korán leszögezem, hogy ebben nincs második dobás, de ez már elmesélve is felháborít...
2010. jan. 18. 02:08
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem, ha két ember megtiszteli egymást azzal, hogy egymáséi, akkor megszűnik a privát-szféra mint olyan...

Engem nem zavarna, ha a párom belenézne a dolgaimba, hiszen nincs mit titkolnom előtte!


Általában azok szokták bunkóságnak tartani, akiknek baj van a füle mögött... Ha valakinek nincs mit takargatnia, azt nem igazán érdekli, ha a párja bele-bele nézeget a cuccaiba...


Amúgy a féltékenység nagyon gonosz bestia, ha ellenkezel vele, annál jobban begorombul...

Ha megengeded valakinek, hogy nyugodtan nézegesse a dolgaidat, az a bizalom jele és annak a jele, hogy 100%-ig összetartoztok, illetve azé, hogy bizonyítod neki mennyire bízhat benned...

Ha valaki túlzottan ragaszkodik a privát-szférájához, az még nem baj, de sajnos az esetek túlnyomó részében ez azért van így, mert a párja elől el akar titkolni bizonyos dolgokat... Teljesen mindegy, hogy mit...

Az aki takargatja a dolgait a párja elől, az nem szereti a párját, illetve sumákol...


Lehet, hogy sokaknak nem tetszik amit írtam, de sajnos az esetek többsége ezt mutatja...

Tehát, ha nincs mit titkolnod, akkor nincs mitől félned, ha megnézegetnek ezt azt...

Ha megengeded neki, hogy nézegesse a dolgaid akkor megerősödik a köztetek lévő kötődés, hiszen a bizalmadba fogadod a párodat, ha nem az a bizalom hiányát okozza...

2010. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos. De engedd meg h a saját példámat meséljem el. Soha nem olvastam bele a barátom dolgaiba. Azért sem mert bíztam benne, másrészt meg azért sem, mert egyetértek abban, hogy mindenkinek van privát szférája. De már 10 hónaposak voltunk mikor az egyik barátja közölte, hogy megcsalt. Ekkor még mindig nem olvastam semmit, vele beszéltem kérdeztem igaz-e és kértem, hogy mondja el ő is ha igaz. Vállalja fel mondja el, beszéljünk róla aztán lesz valami. Tagadott, bár láttam hogy hazudik, de a szerelmes fejem el akarta hinni amit mondd. Hétről hétre felhoztam a témát, hogy mondja el, inkább beszéljük meg mi történt és miért. Mit hiányol esetleg a kapcsolatból stb. Továbbra is tagadott, de egyre több volt az ellentmondás, de tudtam melyik nap történt ez az állítólagos megcsalás és végül néhány nappal az évforduló előtt besokalltam na ekkor vettem elő az msn beszélgetést, azt a napot csak semmi mást.. De azt elolvastam és sajnos jól sejtettem megcsalt. Azt hiszem, hogy ez már érthető, miért olvastam el. Pedig épp elég esélyt adtam ill. kértem hogy mondja el.


21

2010. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!