Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után reális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után reális egy közös kép? Nekünk miért nincs? (nem facebookos dolog)

Figyelt kérdés

8hónapja vagyunk együtt és nincs még egyetlen képünk se, szeretnék előhívatni pl fotóalbumba - kaptam egyet névnapomra.

Pedig ő is szokta mondani, hogy kellene... de aztán ez a lehetséges pillanatkor valahogy nem így van.

Amikor többen elmentünk egy szép helyre (lett volna fotós-gondoltam), mondtam, hogy csináljunk, erre ő csinált rólam és ennyi volt, amikor mondtam, hogy együtt, akkor szétnézett és mint kiderült a többiek eltűntek szóval ennyit a képről...

Nekem ez olyan fura, érdekes... Szerintetek?


2014. aug. 25. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fogd meg, húzd magadhoz, kapd elő a telefont, nyomj egy selfiet, és legyél nyugodt.. legyen ez a legnagyobb gondod.
2014. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most hogy így mondod,nekünk sincs,pedig egy éve vagyunk együtt és az esküvőre készülünk:)
2014. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy év után se lett. Van, aki nem szeret fotózkodni. Nálunk viszont nem gondolta velem komolyan a srác.
2014. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát fura...Nekem az ugrana be először, hogy nem akar felvállalni... merthogy eszedbe ne jusson kitenni közösségi oldalra a közös képet, vagy mutogatni valakinek...


Amúgy mi a férjemmel az első randin csináltunk közös képet:D, ő mondta... mondtam oké:) Akkoriban sok képet csináltunk amikor együtt jártunk. Most már csak az évfordulókon, házassági évfordulókon leginkább.

2014. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt az időszakot érzem alkalmasnak erre, hogy később legyen mihez nyúlni.
2014. aug. 25. 21:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert amúgy felvállal, mindenhová együtt megyünk, csak valahogy ez... ő mondja, hogy kéne már. Aztán ha lehetne, ott az alkalom, akkor mégse.
2014. aug. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!